Source
Карпатський волоцюга | 🏔️ Білі Сивуліанонс📅 Дати: 27-30 березня ⛺️ Формат: в наметах🏃♂️➡️...
7 100 Views/Reach
2025-03-15 08:13
Message №1087
🏔️ Білі Сивуліанонс📅 Дати: 27-30 березня ⛺️ Формат: в наметах🏃♂️➡️ Складність: середня📍 Старт/фініш: Івано-Франківськ- час старту з Франківська - 10:30 - час повернення у Франківськ - 18:00Логіка івенту27.03 - стартуєм з Бистрика. Короткий перехід. Дистанція залежатиме від якості дороги, хто зна як далеко зможе довезти трансфер 😁Ночуємо в зоні лісуЗ багаттям 🔥 28.03 - Піднімаємось на хребет траверсом і ставимо табір на перемичці, між Сивулями. Краєвид тут неймовірний, значно кращий ніж на Рущині. Влітку ця локація «безпонтова», бо тут нема води, але в кінці березня на такій висоті ще вдосталь снігу, тому норм. Пʼємо в таборі чай з талої води, і без рюкзаків піднімаємось на Малу Сивулю.29.03 - Піднімаємось на Велику Сивулю, і йдемо хребтом в напрямку Боревки. Місце для табору не заплановане, оцінимо покриття та свої сили, і заночуємо в найоптимальнішій локації з файним світанком.30.03 - Завершення.План на останній день - дійти до обіду до точки, звідки нас забере трансфер. У Франківську будемо ~18:00СпорядженняОскільки це похід в міжсезоння міжсезоння, то пакуватися одягом, як на зиму, не потрібно. Критично важливим елементом спорядження для туриста, який планує вписатися в цей тріп, є тільки хороші та міцні черевики. Спецспорядження (снігоступи, палки, норм спальник, пальник, тощо) я беру на себе і віддам вас перед стартом 👌Вартість - 10300 грн знижка для ЗСУ -20%Включено: харчування протягом всього маршруту (підберу індивідуально відповідно до вашого запиту), супровід гіда, логістика, аптечка, унікальний мерч, оренда спорядження, консультації по підготовці до походу.Не включено:Трансфер з Франківська в гори і назад (900 грн в дві сторони), особисті витрати (сувеніри, кава на заправці, тощо)БронюйтеСивулі - найвищий хребет в Ґорґанах, оточений розлогими сонячними полонинами. На мій смак - то одна з кращих локацій в Карпатах, аби сповна зловити строкату палітру весняних контрастів. Від первоцвітів і теплих мохнатих схилів до льодяних полів менше кілометра. І якщо геть чесно, то давно хотів залипнути на перемичці між Сивулями на довго, ця місцина завжди прохідна, а весною тут має бути топово 👍Власне і пропоную розділити цей вайб зі мною, тому похід тільки для вибагливих мандрівників)Залишилось 3 місцяПишіть мені в приватні@tarabon_randomP.S.Відео під постом літнє, мені ще не доводилось ходити там по снігу.Маю надію знімемо білі Сивулі разом)