Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CapitalSide
Added 06 Dec 2025

CapitalSide

@capitalside
Number of subscribers: 4 658
Photos: 1,450
Videos: 16
Links: 216
Description:
Весь контент на каналі не є інвестиційною рекомендацією і несе виключно освітню мету Реклама та співпраця : @Capital_side Стратегія : buy the dip and hold
Source

CapitalSide | Як ви думаєте Трамп ідіот ? Багато людей його тролить особливо українс...

Telegram community logo - CapitalSide CapitalSide @capitalside
1 050 Views/Reach 2026-05-02 09:55 Message №1765
Як ви думаєте Трамп ідіот ? Багато людей його тролить особливо українські блогери На мою думку ця людина далеко не ідіот. Президент такої країни як США апріорі не може бути такою. Він просто виконує свою функцію ,яка повинна бути реалізована так чи інакше.Всі ці дії які він проводить ще раз доводять той факт, що ми переходимо в нову фазу світового порядку «право сильного». Принципі так було завжди ,але багато хто намалював собі рожевих поні і думає що щось змінилось, особливо в Європі так думали раніше (вже ні)Політика Трампа спрямована протидіяти домінуванню Китаю всіма способами. Якщо ви скажете про Росію - навіщо він з ними контактує ? Відповідь : якби він з ними конфліктував це наблизило б Росію до Китаю. США далеко їм не друзі , вони хочуть занепад російської моделі управління так як і Україна (без розвідданих США дуже багато операцій України не було б здійснено, та навіть той самий старлінк - це все контролюється на державному рівні)Глобально, на мою думку, США вже програло Китаю , це тільки питання часу коли це настане Чому я не інвестую в Китай ? 😅 Тому що там комуністи. Ваші активи сьогодні ваші, а завтра партії