Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - БІЛОЦЕРКІВСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА
Added 06 Dec 2025

БІЛОЦЕРКІВСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА

@bvgbc
Number of subscribers: 765
Photos: 3,380
Videos: 520
Links: 564
Description:
Канал достовірних новин з фронту...

👥 Number of subscribers

765
Average/Day:: 0
Average/Week:: +2
Average/Month:: +1

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
Ця війна неодмінно колись закінчиться.Але, вона залишиться в нас назавжди. Навіть, якщо закінчиться завтра.У кожного з нас.У когось залишиться у вигляді страху, що затягує нутрощі в тугий нерозбірливий вузол.Хтось запам'ятає ревіння моторів шахедів, безпілотників чи свист ракет, крики людей і стогін скалічених душею і тілом.У когось назавжди залишаться затяжні рани, не здатні до рубцювання і загоюювання.Хтось буде розгортати "бойові дії" після чергової чарки... А потім ховатися в укриття, стріляти з власного пальця по кущах, кричати і кликати загиблих побратимів.Я знаю, що подібне неможливо забути.Адже війна не вивітриться, не зітреться, не загоїться, буде все життя у забруднених бінтах окутувати тіло й душу..Вона з нами назавжди, навіть, якщо закінчиться завтра.А я завжди пам'ятатиму тих, хто вистояв, витримав, встояв, не дав опустити руки, заради кого було працювати, хто прикрив собою, зберіг і врятував країну, навіть, ціною власного життя.Зі святом, рідні!З Днем Збройних сил України!