Source
Бучанський Вартовий🇺🇦 | Короткі підсумки "не треба ескалації" та "щоб не було третьої світової...
2 000 Views/Reach
2024-10-18 12:27
Message №27028
Короткі підсумки "не треба ескалації" та "щоб не було третьої світової війни":⏺Шольц вважає пріоритетом, щоб війна між росією та Україною не перетворилася на війну між росією та НАТО та у війну не були залучені треті сторони. В той же час, рососія залучає північнокорейських військових для цієї ж самої війни. Там Макрон колись шось намагався розповісти про інструкторів Заходу на території України, але про то вже всі забули;⏺Україні не дозволяють бити вглиб території рф. В той же час, рашисти запускають свої ракети по всій території України (деякі уламки "шахедів" та ракет залітають на територію країн НАТО), а прифронтові міста та села рівняються із землею російськими КАБами;⏺Китай допомагає технічно оснащувати російську армію, КНДР постачає 3 мільйони снарядів, а Іран постачає у промислових кількостях. В цей же час, "потужні" партнери, не можуть назбирати навіть мільйону боєприпасів, а на базах США припадають пилюкою тисячі одиниць боєздатної техніки;На Заході паніка через можливу ескалацію, з усіх сторін лунають заклики почати домовлятися з путлєром, бо інакше — третя світова війна.А шизоїд з кремля, дивлячись на імпотентність "розвинутого" Заходу, просто бере мовчки і кладе на усю ту демократію та робить все, що заманеться. У нього страху ескалації немає, бо він весь тільки у головах шановних західних партнерів...Поки це не зміниться (а ознак того, що це зміниться у найближчій перспективі немає), доти світові диктатури будуть набиратися сили та впевненості у тому, що Захід слабкий і їм на цій планеті можна абсолютно все.Так, можливо, колись Європа та Штати роздупляться, але вже може бути занадто пізно...Вибачте, що багато літер, але наболіло 🤷♂️🇺🇦 Бучанський Вартовий😼📨 Запропонувати новину/Зв'язок з адміном👤