Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Бізнес у рваних штанях (на всяк)
Added 06 Jan 2025

Бізнес у рваних штанях (на всяк)

@bursh_ua
Number of subscribers: 214
Photos: 194
Videos: 181
Links: 1,360
Description:
На всяк bursh_ua
Source

Бізнес у рваних штанях (на всяк) | Як сім’я Трампа захоплює крипторинок. Я вже колись писав, що Трампу ду...

Telegram community logo - Бізнес у рваних штанях Бізнес у рваних штанях (на всяк) @bursh_ua
9 100 Views/Reach 2025-04-01 13:19 Message №2327
Як сім’я Трампа захоплює крипторинок. Я вже колись писав, що Трампу дуже сподобалась ідея крипторинку, і зараз у нього є абсолютне розуміння, як вижати з нього все до краплі.У Трампа є компанія World Liberty Financial, яка надає послуги у сфері децентралізованих фінансів за активної участі та контролю з боку його сім’ї.Ключові позиції в компанії займають: Дональд Трамп — на посаді «головного крипто-адвоката», його син Баррон Трамп зазначений як «візіонер DeFi», а Ерік Трамп і Дональд Трамп-молодший носять титул «послів Web3». Співзасновником компанії також є Зак Віткофф, син відомого девелопера Стіва Віткоффа.За повідомленнями Reuters: сім’я президента контролює 60% доходів від операцій World Liberty Financial і 75% від продажу токенів WLFI.І якщо вірити ЗМІ, то угруповання Трампа вже заробила близько 400 млн баксів — і це офіційна цифра. А враховуючи, що понад 50% коштів надійшло з анонімних криптогаманців, кожен з яких інвестував понад $1 000 000, то там цифри можуть бути набагато більшими.Сам токен WLFI компанія обмінює на криптовалюти (ETH, BTC тощо). Тобто — непотрібний актив на справжній і ходовий. Схема — ТОП!Нещодавно компанія офіційно представила стейблкоїн USD1.Він уже доступний у мережах Ethereum та BSC, а його резерви, за заявами команди, забезпечені казначейськими облігаціями США та готівкою. Передбачається, що токеном користуватимуться інституційні інвестори та фонди.Я впевнений, що після цієї новини дуже напружився Паоло Ардоіно, адже USD1 — це стейблкоїн, заснований на тих самих резервах, що й Tether.Володіння власним стейблкоїном — це майже як мати кишенькову ФРС: можна друкувати токени й збирати реальні гроші з ринку, які потім витрачати на особисті потреби - наркотики, падших жінок, або ж на підкуп політиків і фінансування наступних виборів.А ось інша новина:Hut 8 і Ерік Трамп запустили нову майнінгову компанію American Bitcoin — проєкт орієнтований виключно на видобуток BTC та формування криптовалютного резерву.Компанія буде публічною і планує наростити хешрейт до 50 EH/s — а це, на хвилинку, претендент на звання найбільшого майнера!Усе сказане зводиться до того, що Трамп візьме на себе місію просування “безхмарного майбутнього” для криптоіндустрії. Але не заради передвиборчих обіцянок, а щоб вижати максимум з нас усіх. Тому буде і альтсезон і біток по 200$к і все це буде пока Трамп у керма.