Source
Бізнес у рваних штанях (на всяк) | З 2025 року американські централізовані біржі, такі як Coinbase і Gemi...
11 100 Views/Reach
2025-01-22 15:27
Message №2201
З 2025 року американські централізовані біржі, такі як Coinbase і Gemini, почнуть передавати дані про транзакції клієнтів до Податкової служби США. Це тільки початок глобального тренду – уряди прагнуть посилити контроль над криптоактивами.А що це означає для України, або ж Європи?А те, що хочемо ми цього чи ні, до нас також обовʼязково це прийде у найближчому часі. Що тут говорити, якщо у нас хотіли ввести штраф за дрова😂, то що заважає зробити оподаткування з криптою? І хто його знає, можливо біржі та держава вже по трошки збирає інформацію про транзакції, ви ж проходили верифікацію на біржі, і вони про вас все знають)Як себе вберегти? По-перше, якщо ви користуєтесь централізованими біржами, потрібно максимально зменшити там дії, і переходити на Децентралізовані біржі, де ніхто не знає власника, адже ви коритуєтесь гарячим чи холодним гаманцем, де не потрібно проходити верифікації, і всі записи ідуть в блокчейні. А по друге, щоб повністю лишатися анонімним, навіть не потрібно поповнювати кошти з карти, зараз є обмінники, які напряму заведуть вам кошти прямо на гаманець, і ви можете взагалі забути за можливість блокування вашого акаунта на біржі а також контролю з боку держави. Тому не чекайте поки закони та податки введуть, підготуйтесь завчасно та буде вам щастя, і ви ні за що не будете переживати. Подробиці у відео-огляді за посиланням.Ціна: 200$ Якщо у вас залишилися запитання, наш менеджер / @Bursh_mikola вам допоможе.