Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 новини Вінниці
Added 16 May 2021

Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 новини Вінниці

@buro_vn
Number of subscribers: 15 664
Photos: 40,400
Videos: 14,300
Links: 33,300
Description:
👉Новини в світі та у Вінниці 🌍 👉оперативна інформація з різних куточків міста 🏙️ 👉підтримка ЗСУ ❤️ 👉позитивні новини 🌆 Підписуйтесь на наш канал та запрошуйте друзів https://t.me/buro_vn Надіслати новину https://t.me/buro_vn_bot

👥 Number of subscribers

15 664
Average/Day:: +3
Average/Week:: +48
Average/Month:: -56

👁️ Average views per message

2 724
Average/Day:: 3,130
Average/Week:: 2,886
ERR: 17.39%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 20
Week average: 2.9
Average per day: 1.8

Name change history

Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 новини Вінниці 2026-05-09
Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 2024-06-14

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

‼️ 189 українців повернулись з полону напередодні Нового року - деталі чергового обмінуЦе один із найбільших обмінів, проведених Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, з моменту повномасштабного вторгнення. Загалом з російської неволі в рамках роботи Координаційного штабу за дорученням Президента України вже повернулося 3956 людей, з них у 2024 році – 1358.Одинадцятий за ліком обмін у 2024 році дозволив звільнити:🔷 87 військовослужбовців ЗСУ (з них 17 – ТрО),🔷 43 – НГУ,🔷 33 – ДПСУ,🔷 24 – ВМС.Також з неволі повернулися двоє цивільних.Крім Маріуполя та острова Зміїного, звільнені захищали Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Херсонському напрямках, а нацгвардійці несли службу з охорони Чорнобильської АЕС. Також ми повернули тих, хто потрапив у полон на Курщині.Чимало громадян України перебували в російському полоні понад два з половиною роки. Захисники мають загострені хронічні хвороби, наслідки мінно-вибухових травм, важкі поранення.Цього разу звільнено 173 рядових та сержантів та 14 офіцерів.Традиційно висловлюємо подяку Об’єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну.Нагадаємо, що найбільше повернення додому наших Оборонців сталося 3 січня цього року. Тоді Координаційний штаб зміг повернути додому 230 людей.На жаль, чимало українських громадян – як військовослужбовців так і цивільних – продовжують перебувати в російській неволі. Координаційний штаб робить усе можливе, щоби продовжувати перемовини і звільняти з полону наших людей. Ми пам'ятаємо про кожного і кожну.🇺🇦 Слава Україні!