Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Старший брат
Added 29 Dec 2021

Старший брат

@brother_junior
Number of subscribers: 589
Photos: 461
Videos: 47
Links: 825
Description:
Бембі Питання в https://t.me/joinchat/Q4beIxOBEcjuOkv3
Source

Старший брат | Не можу вже терпіть, руки чухаються. Жартую насправді, це такі ситуаці...

Telegram community logo - Старший брат Старший брат @brother_junior
235 Views/Reach 2026-01-26 22:41 Message №1651
Не можу вже терпіть, руки чухаються. Жартую насправді, це такі ситуації, де не хочеться бути правим. Але заради висновків, думаю, варто проговорити. Лютий 2025. Фрустрований невиконанням київського бюджету на 10 (?) млрд я сперечаюсь із друзями, шо Київ міг набагато краще працювати з прильотами минулого (2024) року.Січень 2026: "Київ зробив недостатньо" 5 січня. Пишу в домашній чат, шо до кінця тижня будуть морози до -19. Питаю, чи ми готові зливати воду якшо шо. Мені іронічно відповідають: "а ви в києві? у нас тут уже кілька тижнів -9, і нічого страшного".8 січня. Після блекаутів Запоріжжя і Дніпра питаю в друзів в чаті, чи мають вони план де збираться, якшо взагалі вирубиться світло в Києві, і пропоную зробить такий. Знову зіштовхуюсь із проханнями не розганять, і тим шо я ненадихаюче пишу про майбутнє погіршення ситуації.9 січня. Блекаут в Києві.Моє прохання до вас одне. Готуйтесь до гіршого і не будете розчаровані. Спроможностей повно, інфи ще більше. Якщо завчасно подумати і підготуватись, можна срать в пакет і рить ями в холодній землі сильно пізніше ніж інші, або взагалі не мати необхідності рить.Мені дуже імпонує Берлінська в цьому підході. Маючи знання історії та доступ до сучасної інформації, можна іноді заглянути в майбутнє.Ну і для довідки. Я сам распіздяй і далеко не все можливе зробив. Але мінімальними зусиллями і гуглом міг доволі комфортно протягувать в неопалюваній квартирі, і навіть ніс не мерз.