Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Бердянськ⚓️online 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Бердянськ⚓️online 🇺🇦

@brdnews
Number of subscribers: 7 132
Photos: 6,400
Videos: 1,630
Links: 9,180
Description:
📩@berdiansk_ua_bot
Source

Бердянськ⚓️online 🇺🇦 | Водна катастрофа під Маріуполем — цифри, які кричать Старокримське вод...

Telegram community logo - Бердянськ⚓️online 🇺🇦 Бердянськ⚓️online 🇺🇦 @brdnews
2 700 Views/Reach 2025-06-08 15:04 Message №16129
💧 Водна катастрофа під Маріуполем — цифри, які кричать Старокримське водосховище — єдине джерело питної води для Маріуполя. На сьогодні обміліло майже до нуля. Офіційна пропаганда каже про обміління за 60 відсотків лише за останні два роки. Дані вказують, що замість необхідних 42 мільйонів кубометрів у 2025 році залишилось лише 14 млн кубометрів. Задля заспокоєння, росіяни з велкоб помпою розпочали будівництво нового водоводу від іншого водосховища - Павлопольського на північному сході Маріуполя. Будівництво простягнеться до 2027 року. Але. Розрахунки вказують, що навіть з поточною швидкістю обміління до 2027 року (коли росіяни обіцяють завершити новий водовід) — резервуар висохне повністю та запас питної води буде становити “нуль”. Новий російський водовід, заявлено буде подавати 90 тисяч м³ на добу. Проте, для порожнього водосховища це не врятує ситуацію одразу.📉 Щоб знову заповнити водосховище до мінімально необхідного рівня — 42 млн м³, за новим водоводом знадобиться: • 467 днів безперервної подачі; • 📆 або понад 1 рік і 3 місяці.‼️ І це за умови, що: • не буде жодного споживання; • не буде втрат; • водовід працюватиме стабільно 24/7.Така реальність. Маріуполь фактично в стані водної блокади. Навіть у разі реалізації планів РФ, відновити мінімально необхідний запас води місто зможе лише у 2028 році. До цього часу — хронічна нестача або повна відсутність питної води за жодного реального рішення. Проте, нащо тоді будують водовід? Тут варто повернутись до того, хто будує. І знову ми бачимо Фонд розвитку територій та …. “РосКапСтрой” - кишенькового монополіста та гаманець Марата Хуснууліна Ну й раз про РосКапСтрой. Розповідаємо, чому тепер з порту вугілля замість зерна. Скоро. Не перемикайтесь, буде цікаво. #ЦентрВивченняОкупації 🏢 WhatsApp. 🐦 Х/Twitter 🌐 Linkedin