Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Added 14 Jul 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Number of subscribers: 19 746
Photos: 18,200
Videos: 2,910
Links: 5,400
Description:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.
Source

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас | Викрали в Бердянську, кинули на яму та знущаються. В мережі з’явилася ...

Telegram community logo - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас @brdVP
7 960 Views/Reach 2025-09-30 12:36 Message №26227
Викрали в Бердянську, кинули на яму та знущаються. В мережі з’явилася історія російського окупанта, який невдало поскаржився на командуванняРосіянин Володимир Осколков пішов на так зване СВО «звільняти» Україну від «нацистів». Чоловік воював у 36-ї окремій мотострілецькій бригаді. Новий командир з позивним «Ворон» знущається над своїм «гарматним м’ясом» і навіть вбиває.Сестра Володимира Анастасія написала лист особисто путіну і очікувала зміни командування. Натомість її брата затримали, звинувачують у тому, що він самовільно покинув частину та навіть порушили кримінальну справу. Про це «Бердянськ 24» дізнався з Ютуб-каналу «НЕ ЖДИ меня из Украины».«Мене просто викрали з Бердянська, закинули в машину, одягли кайданки, набили по обличчю та відправили мене на яму в Волноваху, звідти перевезли до Докучаєвська. Це все з 36-ї (бригади), вони обманним шляхом назвалися військово-слідчим відділом», – розповів Осколков своїй сестрі. За її словами, Володимир знаходиться під Бердянськом, у пункті збору для тих, хто самовільно залишив частину. Туди його з нашого міста силоміць привезли представники бригади, попередньо побивши. Його возять на допити до слідчого. Далі чоловіка мають відправити на передову, туди «звідки не повертаються». Іншими словами, незгодних просто утилізують у м’ясних штурмах проти ЗСУ.Сестра окупанта переконує, що над чоловіком знущаються, кинули на яму роздягненим, не дають можливості потрапити до шпиталю, попри проблеми з тиском і цукровий діабет.За словами росіянки, таких «затриманих» багато, навіть з нападами епілепсії їм не допомагають. Дуже схоже ставлення до українських військовополонених. Можливо лише опинившись на їх місці росіяни зрозуміють, що не слід іти воювати з «братським народом».