Source
БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас | Окупанти звели нову телевежу в БердянськуУ тимчасово окупованому Бердя...
9 610 Views/Reach
2025-09-10 14:05
Message №26085
Окупанти звели нову телевежу в БердянськуУ тимчасово окупованому Бердянську російська влада заявила про «майже завершене» будівництво нової телевежі. За офіційною версією, вона має забезпечити «покращення якості теле- та радіосигналу».💬Місце для об'єкта вибрано невипадково: на відміну від діючої телевежі, яка затиснута житловим масивом, нова вежа розташована на відкритій території при в'їзді до міста. Зведена з урахуванням геокліматичних особливостей місцевості, ця 100-метрова конструкція розрахована на тривалий термін служби – 50 років. На ній буде розміщено обладнання для трансляції трьох мультиплексів цифрового ефірного телебачення, а також апаратура для трансляції 16 радіостанцій, - заявляють загарбники.Окупанти подають проєкт як «гордість регіону» та «історичне досягнення», але за цими гучними словами приховується мета — встановлення контролю над інформаційним простором. Через нову вежу планується трансляція десятків російських телеканалів і радіостанцій, щоб стерти українську ідентичність.На відміну від інших обʼєктів, які тягнуться довгобудами вже декілька років, все що стосується зомбування рашисти роблять випереджаючи графіки.Всього на ТОТ Запорізької області планують побудувати чотири таких веж.