Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Брати по Зброї
Added 14 Jul 2024

Брати по Зброї

@bpz_ukraine
Number of subscribers: 91 959
Photos: 51,000
Videos: 26,400
Links: 51,500
Description:
Головний військовий канал України 🧭 Ситуація на фронті 👁‍🗨 Огляд західної зброї 🕵🏻 Зведення спецслужб 💪🏻 Русский военный корабль, иди на*уй! Співпраця/написати в Редакцію – @bpzvideo_bot Посилання на канал: https://t.me/+nF3A2OeTJXBmY2Yy

👥 Number of subscribers

91 959
Average/Day:: -173
Average/Week:: -508
Average/Month:: -1654

👁️ Average views per message

15 507
Average/Day:: 12,000
Average/Week:: 15,471
ERR: 16.86%

📊 Messages per Day

2
Last day: 10
Week average: 3.4
Average per day: 2

Name change history

Брати по Зброї 2025-03-25
ба 2025-03-22
Брати по Зброї △ 2024-08-08
Брати по Зброї ✙ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 13,700 26-05-12 13:32
🧠AI та аналітика Big Data для перехоплення ініціативи у війніМіністр оборони Михайло Федоров зустрівся із генеральним директором Palantir Technologies Алексом Карпом, якому представив українську стратегію оборони.• У повітрі наша мета — краще бачити, швидше прогнозувати й ефективніше знищувати. Взимку росія застосувала проти України близько 27 тисяч «шахедів». Нарощуємо спроможності з їх виявлення та перехоплення, зокрема через AI-рішення.• На землі ключову роль відіграють дані та нові системи управління для швидкого ухвалення рішень. Команді Palantir презентовано Армію дронів.Бонус, принцип роботи єБалів та Mission Control у DELTA.• В економічному домені Україна розвиває озброєння deep strike, щоб бити по об’єктах, які допомагають росії фінансувати й вести війну.Команда Міноборони також показала українські AI-інструменти, які застосовуються для аналітики бойових даних, виявлення цілей, планування місій і підвищення ефективності Сил оборони.Сторони обговорили напрями подальшої співпраці. Україна та Palantir Technologies можуть спільно розробляти технологічні рішення, які зміцнюватимуть безпеку нашої держави та наших партнерів.
👁 17,100 26-05-11 09:10
СБУ затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по ОдесіСлужба безпеки викрила в Одесі ще одного російського агента. Він коригував повітряні атаки рф по обласному центру. Серед основних завдань зловмисника був пошук координат місцевої ППО.Співробітники СБУ затримали фігуранта під час проведення контрдиверсійних заходів.За матеріалами справи, коригувальником виявився місцевий майстер з ремонту комп’ютерної техніки, якого російські спецслужбісти завербували через ТікТок.До уваги рашистів він потрапив через власні прокремлівські погляди, про які писав у соцмережах.Встановлено, що для вербування чоловіка рашисти використали фейковий акаунт іноземної журналістки.Після агентурного інструктажу фігурант почав відстежувати бойові позиції зенітно-ракетних комплексів, радіолокаційних станцій та мобільних вогневих груп, які захищають Одесу.Для цього він на мопеді об’їжджав місцевість та фіксував на гугл-картах координати потенційних «цілей».Зібрані відомості він накопичував на своєму смартфоні для подальшої передачі куратору з рф через анонімний чат у популярному месенджері.Також задокументовано як фігурант координував свої дії з російським спецслужбістом за допомогою текстових і голосових повідомлень.Під час обшуку в затриманого вилучено мобільний телефон із доказами роботи на ворога.Слідчі Служби безпеки повідомили агенту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
👁 19,800 26-05-09 08:21
🇪🇺 9 травня — День Європи Разом з усією європейською спільнотою Україна сьогодні, 9 травня, відзначає День Європи. Українська нація, яка обрала шлях європейської інтеграції, бо поділяє фундаментальні для вільного світу цінності свободи, нині продовжує збройну боротьбу з російським агресором — її результат визначить майбутнє всієї Європи. У кожній із європейських столиць, де вивчили й засвоїли уроки Другої світової, усвідомлюють рівень гостроти безпекових викликів для нашого континенту. Україна вдячна за єдність і підтримку у війні з очолюваною воєнними злочинцями, ядерними шантажистами, кровожерливими вождями росією. Воєнна розвідка України працює у щільній взаємодії з багатьма  європейськими колегами. І ця частина масштабної співпраці України з державами Європейського Союзу — одна з найпереконливіших ознак нашої згуртованості на тлі спільної загрози. У новій архітектурі глобальної безпеки, яка формується прямо зараз, Європа мусить стати провідною силою, лідером, гарантом захисту демократії ― готовою і спроможною діяти. Загартована в бою Україна впевнено рухається до повноправного членства в ЄС, і наш унікальний досвід ведення сучасної війни, а також найвища відданість ідеалам волі та гідності ― головні фактори, які вже зараз зміцнюють нашу спільну силу заради безпеки і розвитку європейських націй, заради майбутнього. Збройна боротьба за нашу свободу триває!Слава вільній Європі!Слава Україні!
👁 11,600 26-05-07 15:31
Трохи подробиць про ВІЛЬЧУ (Вовчанський напрямок)Від людей, які володіють реальною обстановкою: фактично населений пункт уже місяць під нашим контролем. Розуміти це можна по-різному, але реально росіян (які змогли інфільтруватися в село взимку) на теперішній час залишилося дуже і дуже мало.Ті з окупантів, хто ще залишився у Вільчі, перебувають у практично повній ізоляції від своїх основних сил. Зрідка ворогу за допомогою FPV-дронів вдається щось закинути, але це поодинокі випадки. Медична допомога відсутня повністю, тому зафіксовані випадки самогубств (самостріли) через неможливість терпіти біль. Через брак їжі рашисти знесилені, тому не спроможні до активних дій, тупо перебувають в режимі "очікування".Розташування усіх російських недобитків добре відоме, але українські підрозділи не форсують ситуацію, діють планомірно та поступово. Спочатку пропонують росіянам здатися у полон, у разі відмови — прилітають більш потужні «доводи». Потім може бути ще одна пропозиція, підкріплена додатковим «вагомим обґрунтуванням». Частина дослухається та здається, решта… ну, ви розумієте, більше не виходить в ефір.На відео — черговий «переговорний трек», коли українські авіатори доставили кілька потужних керованих «аргументів». Ворог активності більше не проявляв.Харківський напрямок🇺🇦Підтримайте нас підпискою @kharkivnapriamok
👁 16,300 26-05-05 10:15
СБУ та Нацполіція затримали агентку рф, яка готувала теракт у Житомирі, видаючи себе за поштового кур’єраКонтррозвідка Служби безпеки та Національна поліція зірвали нову спробу рашистів здійснити теракт у Житомирі. За результатами дій на випередження затримано російську агентку, яка готувала підрив адмінбудівлі одного з підрозділів Збройних Сил України в обласному центрі.Як встановило розслідування, фігурантка мала під виглядом кур’єра доставити у приміщення поштове відправлення, в середині якого знаходилась саморобна бомба.Після передачі «посилки» російські спецслужбісти планували дистанційно підірвати її.Співробітники СБУ завчасно викрили ворожий задум і затримали агентку, коли вона підготувала вибухівку і придбала уніформу однієї із відомих служб поштової доставки.Як встановило розслідування, підготовкою теракту займалася завербована рашистами наркозалежна мешканка Ізмаїла на Одещині. У поле зору російських спецслужбістів вона потрапила, коли шукала у Телеграм-каналах «швидкі заробітки на дозу».Після вербування жінку «відрядили» до Житомира, де вона орендувала квартиру і приступила до виготовлення саморобного вибухового пристрою (СВП) за інструкцією від двох кураторів з рф.Задокументовано, що вони доручили агентці «підсилити» бомбу металевими гайками і болтами та спорядити мобільним телефоном для дистанційної активації.Далі фігурантка провела дорозвідку біля потенційної «цілі» та узгодила з російськими спецслужбістами час та локацію запланованого теракту.Паралельно з цим зловмисниця фотографувала та знімала на відео периметри інших військових об’єктів у Житомирі, поблизу яких ворог готував наступні підриви.Під час обшуку в орендованій квартирі затриманої вилучено готовий СВП, хімічні компоненти для виготовлення саморобної вибухівки, уніформу кур’єра і смартфон із доказами підготовки до замаху.Слідчі Служби безпеки повідомили агентці про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Житомирській області спільно Національною поліцією за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.
👁 20,100 26-05-02 16:46
Активізація противника на Вовчанському напрямку протягом двох минулих тижнів не принесла йому ніяких дивідендів. Не досягнувши реального успіху на полі бою, замполіти угруповання військ «Сєвєр» перейшли в активний медійний наступ. І почали послідовно "захоплювати" населені пункти на правому березі річки Вовча. Ймовірно, розрахунок простий: якщо в москві вже «проковтнули» неправдиві заяви про контроль над Куп’янськом і Куп’янськом-Вузловим, то вигадки щодо Вовчанських Хуторів, Зибиного, Землянок, а тепер і Покаляного також залишаться без належної реакції.Переважна більшість російської піхоти знищується ще на підходах до Державного кордону, а кому «пощастило» - на підході до населених пунктів. Ті, хто розумніше, приймають правильне рішення та здаються в полон. За останній тиждень тільки прикордонники бригади «Форпост» поповнили обмінний фонд на 5 осіб. Ну а хто намагається геройствувати – тих заспокоюють усіма доступними засобами.На відео – планомірне та чітке відпрацювання по ворогу в районі Державного кордону. Тільки не очікуйте якогось екшену, все спокійно і буденно. Бо активність – тільки в медійному полі ворога, який намагається створити ілюзію перемог перед черговим сезоном «Побєдобєсія».Сили оборони України контролюють ситуацію, втрати позицій не допущено.Окремо сильні разом непереможні!#Харківський_напрямок #16_армійський_корпус #16armycorps
👁 19,200 26-05-01 13:04
СБУ, ОГП та Нацполіція заочно повідомили про підозру тюремникам із Смоленської області, які катували українських полоненихСлужба безпеки задокументувала воєнні злочини одного з керівників слідчого ізолятора (СІЗО) № 2 у місті Вязьма Смоленської області рф – Олексія Захарова та начальника відділу режиму цього об’єкта Ігоря Штапуренка.Як встановило розслідування, фігуранти причетні до масових тортур над українськими військовополоненими, яких незаконно тримали у застінках вищезазначеної установи країни-агресора.За матеріалами провадження, протягом 2022 - 2024 років Захаров та його підлеглий – Штапуренко особисто брали участь у регулярних побоях ув’язнених воїнів гумовими палками типу ПР-73.Також рашисти катували потерпілих електрошокерами та залишали без медичної допомоги у переповнених камерах російського СІЗО.Такі дії фігурантів грубо порушують вимог ст.ст. 4, 13, 14, 15 Конвенції про поводження з військовополоненими від 12.08.1949, якою забороняється будь-який незаконний акт чи бездіяльність з боку держави, що тримає в полоні, що створюють серйозну загрозу здоров’ю військовополоненого, що перебуває під її охороною, вчинене групою осіб.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили Захарову та Штапуренку про підозру за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).Тривають комплексні заходи, щоб притягнути зловмисників до відповідальності за катування українських полонених.Розслідування проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора України.
👁 16,500 26-04-30 10:40
СБУ знову відпрацювала по обʼєктах у Пермі: уразила інфраструктуру одного з найбільших НПЗ рф — «Лукойл-Пермнафтооргсинтез»Безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ вже другий день поспіль успішно відпрацювали по нафтоінфраструктурі рф поблизу Пермі. Сьогодні «бавовна» палає на НПЗ «Лукойл-Пермнафтооргсинтез», розташованому за понад 1500 км від України.Це один із найбільших нафтопереробних заводів росії потужністю майже 13 млн тонн на рік, який забезпечує паливом як цивільний сектор, так і потреби російської армії.За попередньою інформацією, на НПЗ уражено установку АВТ-4 — ключовий вузол первинної переробки нафти. Внаслідок удару загорілися вакуумна та атмосферна ректифікаційні колони. Їх ураження фактично виводить установку з ладу.Також СБУ сьогодні повторно уразила лінійну виробничо-диспетчерську станцію «Пермь», яка забезпечує постачання нафти на НПЗ «Лукойл-Пермнафтооргсинтез». Учора на цю станцію вже навідувалися безпілотники Служби безпеки. Сьогодні там з’явилися нові осередки пожежі.Ворог має усвідомити просту річ: у нього більше немає «безпечного тилу». Віддаленість більше не гарантує захисту — кожен регіон, де підприємства працюють на війну проти України, є досяжним. СБУ вже продемонструвала здатність проводити успішні удари на великій відстані й продовжить системно уражати такі об’єкти.
👁 12,000 26-04-29 14:40
🔥 В період 27-28 квітня Сили безпілотних систем завдали низки ударів по ЗРК, РЛС, ПТД та складам БК противника Так під удар потрапили:▫️ЗРК «Тор-М2» на ТОТ Запорізької області - удар завдано 1-м ОЦ СБС;▫️РЛС Каста 2Е2 на території Белгородської області - уражено пілотами 429-ї ОБр СБС «Ахіллес»;▫️РЛС радіотехнічного батальйону «Ай-Петрі» на ТОТ Криму - атаковано 1-м ОЦ СБС;▫️ПТД центру спецпризначення «Барс-Сармат» на ТОТ Запорізької області - уражено пілотами 413-го ОП СБС «Рейд»;▫️Хаб виробництва та спорядження БПЛА/РЕБ/НРТК ЦСП «Барс-Сармат» на ТОТ Запорізької області - атаковано пілотами 413 ОП СБС «Рейд»;▫️ПТД загальновійськового резерву 36-ї ОМСБр 29 Армії на ТОТ Донецької області - підсмажено бійцями 1 ОЦ СБС;▫️склад БК на ТОТ Криму - уражено операторами 9-го бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра».Протягом ночей 27 та 28 квітня засобами глибинного ураження підрозділів СБС було уражено 27 стаціонарних ворожих цілей та понад 20 мобільних цілей у оперативній глибині противника за координації новоствореного Центру глибинного ураження Сил Безпілотних Систем.
👁 11,200 26-04-28 15:40
😡 "Живий щит". росія ховає бойову авіацію на цивільних аеродромах — аналіз супутникових знімківЧерез успішні удари ЗСУ по військових авіабазах, а також після операції "Павутина", Кремль був змушений перебазувати авіацію подалі від кордону з Україною.рф почала масово перекидати тактичну та стратегічну авіацію на цивільні летовища, прикриваючись пасажирами як "живим щитом".Супутникові знімки Maxar та SkySat зафіксували щонайменше п’ять таких об’єктів:▫️Аеропорт Жуковський (Москва): Тут виявлено стратегічні бомбардувальники Ту-160, Ту-95 та Ту-22М3. Аналіз знімків за 2025–2026 роки підтверджує, що літаки постійно рухаються та здійснюють вильоти, попри спроби "Яндекс.Карт" розмити територію.▫️Аеропорт Петрозаводськ: Зафіксовано значну кількість винищувачів і бомбардувальників "Су" або "МіГ". Для них регулярно розчищають злітну смугу, паралельно з обслуговуванням цивільних рейсів до Москви.▫️Аеропорт Анапа: На летовищі базуються бомбардувальники Су-30, Су-34 та Су-24. Супутникові дані підтверджують їхню постійну активність протягом останніх місяців.▫️Аеропорт Мінеральні Води: Виявлено навчально-військові Ту-134УБЛ, які використовують для підготовки екіпажів ядерних бомбардувальників.▫️Аеропорт Нижній Новгород: Тут зосереджено транспортні Іл-76 та гіганти Ан-124 "Руслан", які забезпечують військову логістику окупантів.При цьому всі ці аеропорти продовжують приймати цивільні рейси — як внутрішні, так і міжнародні.