Source
Бойове Братерство України | ️ Павло Жебрівський про холодомор.За вікном знову зниження температури...
163 Views/Reach
2026-02-09 16:56
Message №13576
🖇️ Павло Жебрівський про холодомор.За вікном знову зниження температури. Відсутність електроенергії в домівках українців. Проблеми з теплом, з водою та іншими комунікаціями. Водночас — обстріли, руйнування, загибель цивільних, напруга на фронті й омана перемовин. Важко.📌 Литва подала до Міжнародного кримінального суду подання про визнання уражень московитами електрогенерації геноцидом української нації. А нинішня влада не те що не подала таких звернень, а навіть у публічному просторі про литовську ініціативу ніде не згадується. Але ж це наступ і оборона в дипломатичній сфері!!! А за міжнародні відносини пряма конституційна відповідальність у президента.‼️ Ми повинні зараз пам’ятати про тих, кому найважче, — хлопців і дівчат на передовій. Це коли вони тримають позицію: 3–5 воїнів, і їм місяцями через дрони доставляють боєкомплект, їжу, воду. Вони місяцями перебувають на позиціях, і ротацій не чути. Там не можна зігрітися буржуйкою, не можна розпалити багаття, і ховатися треба в окопах, бо над головами постійно літають ворожі дрони.По-різному поводяться люди під час холодомору. Продовження про це читайте у повному дописі президента ВЦС «Бойове Братерство України» Павла Жебрівського за посиланням.