Source
Бойове Братерство України | Павло Жебрівський: "Учора відбувся черговий удар московитів проти циві...
196 Views/Reach
2025-06-24 15:59
Message №10843
🖇 Павло Жебрівський: "Учора відбувся черговий удар московитів проти цивільної України. Відомо про загибель 9 українців. Сьогодні — удар по цивільному вокзалу у Дніпрі. Вже понад 10 загиблих. Тероризм продовжується.Вся країна знає: «банкова» у мандрах — прильоти гарантовані… Спробуємо поглянути на цю дійсність по-іншому.📌На жаль, діючою владою прийнята де-факто «оборонна» концепція війни: «ми обороняємося». Очевидно, що «їхня оборона» завершується утриманням позицій або відступом. Слова «наступ», «контратака» чи «перемога» — взагалі зникли з інформаційних майданчиків. Тема відвоювання окупованих територій владою «зачинена» для української спільноти, а «миротворча» мантра знаходить благодатний відгук переважно у мародерів, «болота» та ще у геть знедолених війною людей. А пожинає плоди цієї деморалізації пасіонарна частина нації і війська.📌 Чи можливо змусити хоча б говорити про наступ, звільнення територій, перемогу «менеджерів з Банкової»? Читайте у продовженні допису президета Бойового Братерсва України за посиланням.