Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Боярка INFO
Added 06 Jan 2025

Боярка INFO

@boyarkainfo
Number of subscribers: 1 899
Photos: 16,100
Videos: 877
Links: 12,800
Description:
Оперативні новини міста Боярка та Київської області 📍Реклама - +38 068 827 48 50 Співпраця - @sorokynadaria 📍 Стосовно інформаційних приводів @Ksenia_gm78 повідомлень -

👥 Number of subscribers

1 899
Average/Day:: +1
Average/Week:: -11
Average/Month:: +52

👁️ Average views per message

420
Average/Day:: 467
Average/Week:: 425
ERR: 22.12%

📊 Messages per Day

4
Last day: 0
Week average: 13
Average per day: 4

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 277 25-12-30 20:31
Знову болюча втрата у Боярській громаді 19 грудня 2025 року поблизу м. Куп’янськ Харківської області під час виконання бойового завдання загинув старший стрілець-вогнеметник старший солдат Антон Ларіонов.Антон Ігорович Ларіонов народився 21 листопада 1988 р. у м. Скадовськ Херсонської області. Проживав у селищі Антонівка Скадовського району, закінчив Антонівську ЗОШ. Закінчив Скадовський аграрний фаховий коледж Херсонського державного аграрно-економічного університету, за фахом – агроном. Але за освітою не працював, шукав себе у різних сферах. З перших днів Революції Гідності був активним її учасником. Згодом проживав на заході України. З 2015 року долучився до лав ЗСУ. Брав участь у бойових діях у Запорізькій області. Доля батьків з окупованого Скадовська невідома. У скорботі залишився лише рідний дядько, який проживає у с. Нове. 🕯 Прощання з нашим Героєм Антоном Ларіоновим відбудеться у середу, 31 грудня 2025 року: ▪️ відспівування – об 11 год у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці (м. Боярка, вул. Деснянська, 65); ▪️ поховання – приблизно о 12 год на Алеї Героїв (міське кладовище у м. Боярка, вул. Шевченка).🙏 Просимо жителів громади гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя та підтримати рідних. Сумуємо, схиляючи голови у скорботі.Пам'ять про Героя Антона Ларіонова вічно житиме у серцях та спогадах бойових побратимів, родичів та земляків.
👁 437 25-12-29 17:58
Разом з в.о. голови обласної ради Ярославом Добрянським та керівниками громад Київщини відвідали наших оборонців з 114 бригади Сил територіальної оборони на чолі з Вадимом Боднаром.Цей візит — про підтримку й щиру вдячність. Про живе спілкування з бійцями, розуміння їхніх потреб і конкретну допомогу від громад Київської області. Передали сучасне обладнання для спостереження і зв’язку, техніку для роботи з безпілотними системами, засоби енергозабезпечення та інше необхідне оснащення, яке підсилює бойові можливості підрозділу під час виконання бойових завдань.114 бригада — це підрозділ, у якому близько 70% особового складу становлять добровольці з Київщини. Люди, які свідомо стали на захист рідної землі, своїх громад і всієї країни. Це приклад справжньої відповідальності й внутрішньої мотивації боронити Україну.Загалом упродовж цього року з обласного бюджету на підтримку 114 бригади було спрямовано 50 мільйонів гривень — відповідно до потреб, визначених самими військовими. Ці кошти пішли на те, що реально необхідно на фронті та безпосередньо впливає на ефективність виконання бойових завдань.Під час зустрічі відзначили окремих бійців бригади пам’ятними нагородами, як знак поваги до мужності, витримки та відданості наших оборонців.Завершуємо цей рік правильними справами — підтримкою армії, реальними рішеннями й допомогою тим, хто щодня тримає оборону. Напередодні Нового року ще раз дякуємо нашим Захисникам і Захисницям. Київщина була, є і буде надійним тилом для тих, хто боронить Україну.@Mykola_Kalashnyk
👁 362 25-12-26 18:23
💸 Кешбек уже невдовзі буде на вашій картці😉Тримайте гарні новини. Виплати Національного кешбеку за жовтень і листопад відбудуться вже на вихідних. Гроші надійдуть одним платежем за два місяці.За ці два місяці українці накупили товарів національного виробника на 10+ млрд гривень і свій кешбек отримають 4+ млн покупців. Приємно, коли купуєш своє, а за це ще й повертаються гроші, правда? У програмі вже понад 33 тисячі точок, де за придбані товари українського виробництва нараховується кешбек, і майже 386 тисяч товарів. Перевірити, чи є кешбек на товар — просто, скануйте штрихкод у застосунку Дія 📲А скористатись грошима можна на оплату:👉🏻 комуналки👉🏻 ліків👉🏻 книг👉🏻 поштових послуг👉🏻 або задонатити на Сили оборониХочете знати, які ліки, книжки та продукти можна купувати з кешбеком? Список за посиланням. Підтримуйте країну і ЗСУ — купуйте українське просто з Дією.Координатором програми Національний кешбек є Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України. У реалізації проєкту беруть участь Міністерство цифрової трансформації України, Державна податкова служба, Ощадбанк та вповноважені банки України. Технологічним партнером у реалізації програми є міжнародна платіжна система Mastercard. Операційний партнер проєкту — міжнародна компанія платіжних технологій Visa.
👁 516 25-12-25 13:37
🕯Знову болюча втрата, біль і сльози у Боярській громаді19 грудня 2025 року поблизу с. Лісне Тернуватської селищної громади Запорізької області загинув водій-електрик-сапер 2-го інженерно-саперного відділення 3 батальйону безпілотних систем, відомого як «Птахи Мадяра», старший солдат Віталій Блощиця. Віталій Васильович Блощиця народився 3 березня 1969 року в м. Черкаси. Після закінчення Черкаської середньої школи вступив до Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського на електроакустичний факультет. 1994 року здобув вищу освіту за спеціальністю радіозв'язок, радіомовлення і телебачення,  спеціалізація – інженер відео- та звукотехніки. Проходив службу в армії з 1987 до 1989 р. Працював інженером на заводі «Маяк», згодом менеджером у ПП «Солодке життя», «Wrigleу Україна», ДП «АРтек віконні технології» (ARtec). Після одруження – з 1991 року – проживав у Боярці. З 2014 року був волонтером. З першого дня повномасштабного вторгнення добровольцем долучився до лав ЗСУ. Мобілізований 24 лютого 2022 року Солом’янським РТЦК та СП. Служив у 130-му окремому батальйоні територіальної оборони. Брав участь в обороні Київщини, потім у боях за звільнення Харківської області від окупантів у районі Черкаської Лозової, Руської Лозової, Питомника та Дементіївки. Був прикомандирований до ОСУВ «Хортиця» та виконував бойові завдання поблизу Бахмута, згодом був переведений до Морської піхоти ЗСУ. Нагороджений відзнаками Головнокомандувача Збройних сил України «За сумлінну службу» та «За збережене життя», відзнакою міністра оборони України «За поранення», двічі нагороджений відзнакою Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест». Захоплювався дайвінгом, дресируванням собак. Був надзвичайно добрим, щирим, завжди готовим допомогти.Залишились у скорботі дружина, матір та брат. 🕯 Прощання з нашим Героєм Віталієм Блощицею відбудеться у п’ятницю, 26 грудня 2025 року: ▪️ відспівування – о 12 год у Свято-Михайлівській церкві (м. Боярка, вул. І. Франка, 4);▪️ поховання – приблизно о 13 год на Алеї Героїв (міське кладовище у м. Боярка, вул. Шевченка).🙏 Просимо жителів громади гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя та підтримати рідних. Сумуємо, схиляючи голови у скорботі.Пам'ять про Героя Віталія Блощицю вічно житиме у серцях та спогадах бойових побратимів, родичів, друзів та волонтерів.
👁 426 25-12-24 16:31
Дорогі жителі Київщини!Щиро вітаю вас із Різдвом Христовим — святом, яке об’єднує родини, громади й усю країну навколо вічних цінностей: добра, любові та взаємної підтримки.Останні декілька років ми особливо гостро відчуваємо справжній зміст Різдва. Це не лише про традиції й святковий стіл. Це про віру, яка допомагає вистояти. Про світло, що не згасає навіть у темні часи. Про єдність людей, які тримаються разом і не здаються.Київщина — це край сильних громад і відповідальних людей. За цей рік ми разом пройшли складні випробування, але зберегли головне — людяність, згуртованість і бажання будувати майбутнє на своїй землі.Крок за кроком ми відновлюємо зруйноване, розвиваємо громади, дбаємо про безпеку, освіту, медицину, підтримуємо родини, дітей, ветеранів і всіх, хто потребує допомоги.Особливі слова вдячності — нашим Захисникам і Захисницям. Ви — наш щит і наша гордість. Саме завдяки вам Різдвяна зірка сьогодні сходить над українськими домівками, а життя в тилу триває. Ми завжди пам’ятаємо, якою ціною дається кожен спокійний ранок.Дякую всім, хто працює для Київщини щодня: вчителям і лікарям, рятувальникам і комунальникам, підприємцям і волонтерам. Ваша праця — це фундамент стійкості області та впевненості в завтрашньому дні.У різдвяний вечір кожен із нас загадує найважливіше бажання. І воно у нас спільне — Перемога і мир для України. Мир, у якому наші діти зростатимуть без страху, а родини знову збиратимуться без розлук і втрат.Нехай у ці святкові дні у ваших домівках буде тепло, у серцях — спокій, а поруч — найдорожчі люди.Нехай Різдво наповнить нас силою, вірою й надією на краще майбутнє для Київщини та всієї України.З Різдвом Христовим!З прийдешнім Новим роком!@Mykola_Kalashnyk
👁 436 25-12-19 14:41
Знову болюча втрата в Боярській громаді13 грудня 2025 року поблизу с. Степне Сумської області під час виконання бойового завдання загинув снайпер (2 категорії) розвідувальної роти 78-ї окремої десантно-штурмової бригади солдат Віталій Луцюк.Віталій Ігорович Луцюк народився 2 жовтня 1995 року у с. Будище Чернігівської області. Закінчив Боярську ЗОШ №3. Вищу освіту здобув у Київському міжнародному університеті. Працював барменом у Боярці. Активно займався волейболом, грав у ВК «Боярські барси». Неодноразовий чемпіон Києво-Святошинського району, призер Чемпіонату України. Призваний до лав ЗСУ 25 червня 2025 року Фастівським РТЦК та СП. У скорботі залишились батьки та брат. 🕯 Прощання з нашим Героєм Віталієм Луцюком відбудеться у понеділок, 22 грудня 2025 року: ▪️ відспівування – о 12 год. у храмі Святого Миколая Чудотворця (м. Боярка, вул. Соборності, 51); ▪️ поховання – приблизно о 13 год на Алеї Героїв (міське кладовище у м. Боярка, вул. Шевченка).🙏 Просимо жителів громади гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя та підтримати рідних. Сумуємо, схиляючи голови у скорботі.Пам'ять про Героя Віталія Луцюка вічно житиме у серцях та спогадах бойових побратимів, родичів та земляків.Вічна пам’ять і слава Герою!
👁 341 25-12-09 14:50
🕯Знову болюча втрата у Боярській громаді1 грудня 2025 року в районі м. Святогірськ Краматорського району Донецької області внаслідок удару ворожого FPV-дрону загинув командир 2 інженерно-саперного відділення інженерно-саперної роти солдат Ярослав Процько. Ярослав Вікторович Процько народився 14 листопада 1985 року в с. Глинівці Житомирської області. У п’ятирічному віці разом з родиною переїхав у с. Княжичі. Неповну середню освіту здобув у Княжицькій школі, середню освіту – у Музичанській ЗОШ. З юнацьких років захоплювався футболом, грав у місцевій футбольній команді. Самостійно освоїв гру на гітарі.У 2005 році одружився і переїхав жити на Луганщину. Після 2014 року працював сапером у гуманітарній організації з розмінування HALO Trust, закінчив курси парамедика.У вересні 2022 року разом із родиною повернувся до Княжич. У 2023 році добровольцем став до лав ЗСУ. Брав участь у бойових діях на Херсонщині, Курщині, Сумщині, Донеччині.У скорботі залишилися дружина, донечка, батько та молодша сестра.🕯 Прощання з нашим Героєм Ярославом Процьком відбудеться у четвер, 11 грудня 2025 року: ▪️ відспівування – о 12 год у Хрестовоздвиженському храмі у с. Жорнівка (вул. Лісна);▪️ прощання – приблизно о 13 год. на кладовищі у с. Княжичі (вул. Воздвиженська). 🙏 Просимо жителів громади гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя та підтримати рідних. Сумуємо, схиляючи голови у скорботі.Пам'ять про Героя Ярослава Процька вічно житиме у серцях та спогадах бойових побратимів, родичів та земляків.
👁 205 25-12-07 11:30
Шановні голови громад, депутати, працівники рад, виконавчих органів, старости, всі, хто щодня працює задля розвитку наших міст, селищ, сіл!Щиро вітаю кожного з вас із Днем місцевого самоврядування в Україні.Для Київщини це свято має особливий зміст. Саме тут, на територіях, які першими відчули на собі жорстокість повномасштабної війни, ви засвідчили справжню силу лідерства, згуртованості та відповідальності. У найскладніші моменти ви не залишили людей сам на сам із бідою, а стали точкою опори, координації, надії.Сьогодні ви продовжуєте тримати міцний тил Київщини — відновлюєте пошкоджене житло, комунальну та соціальну інфраструктуру, забезпечуєте роботу шкіл і лікарень, підтримуєте наших Захисників і Захисниць, допомагаєте внутрішньо переміщеним людям, налагоджуєте економічну діяльність, повертаєте громадам життя. Усе це — результат вашої наполегливої та відповідальної праці.Київщина стає однією з головних платформ відновлення України. Тут впроваджуються нові підходи до розвитку територій, модернізації інфраструктури, енергоефективних рішень, сучасного управління та відкритої взаємодії з міжнародними партнерами. І в основі цих змін — ваша щоденна робота на місцях, ваше уміння об’єднувати людей навколо спільної мети.Дякую кожному з вас за професіоналізм, за вміння приймати рішення в умовах невизначеності, за відданість своїм громадам і людям, які вам довірили найцінніше — свою безпеку, добробут і майбутнє.Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, мудрості, натхнення та незламної віри в українську Перемогу. Нехай у ваших громадах буде мир, стабільність, розвиток і впевненість у завтрашньому дні.@Mykola_Kalashnyk
👁 364 25-11-30 19:03
Дві ночі поспіль ворог бив по мирних населених пунктах Київщини. Країна-терорист воює виключно з мирним населенням, атакуючи звичайні житлові будинки, критичну інфраструктуру. Ціль ворога одна — нести з собою темряву, страх, розгубленість. Але ми вистоїмо, бо один за одного, бо пліч-о-пліч. Два дні поспіль ми відновлюємо те, що намагається нищити ворог.Про головне. У лікарні Вишгорода знаходяться 11 дорослих та двоє дітей. Усі під наглядом лікарів. Стан людей різний. Перші виписки з лікарні плануються на завтра. До постраждалих додалася ще одна жінка 1990 року народження, яка сама звернулася за допомогою. Усі поранені проходять необхідне лікування.У Вишгороді тривають роботи у багатоповерхівці, що постраждала найбільше. Наразі бригади продовжують розчищати квартири, які згоріли.У під’їзди, що не постраждали, повернули опалення та електроенергію. Вибиті вікна закривають плівкою та OSB-плитами. Розгорнуто два намети ДСНС, працюють пункти незламності. Перші люди, які тимчасово залишилися без житла, заселилися у готель. Відновлюємо подачу електроенергії у Фастові. Місто було повністю знеструмлено внаслідок атаки ворога. Найближчі села вже заживлені. У самому Фастові до кінця доби вийдемо на графік подачі світла. Тут майже цілодобово працюють 80 енергетиків. За останню добу на Київщині світло повернули для 170 тисяч осель. На жаль, після відновлення світла мережі отримали надмірне навантаження, тож енергетикам довелося застосувати екстрені відключення в Бучанському, Обухівському та Фастівському районах.Важливо, після появи світла зачекайте хоча б 30 хвилин перед увімкненням потужних приладів і надалі вмикайте їх по черзі. Роботи з ліквідації наслідків удару ворога тривають. Дякую нашим рятувальникам, які тільки сьогодні вночі евакуювали з палаючого будинку 146 людей, дякую працівникам поліції, комунальним службам, енергетикам, волонтерам, міжнародним партнерам та всім, хто разом із нами.Mykola_KalashnykПІДПИСАТИСЬЗАПРОПОНУВАТИ НОВИНУ@VeronikaOksana_admin
👁 227 25-11-25 19:34
Провів чергове засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області. Розмова — максимально предметна. Київщина живе в режимі щоденних викликів, і тут не може бути жодних недопрацювань. Кожен — від керівника громади до начальника окремої служби — несе персональну відповідальність за безпеку людей.Обговорили готовність громад до зимового періоду. Роботи виконуються за планом, але всі усвідомлюють: ворог не зупиниться. Тому пауз, зниження темпу чи формального підходу просто не може бути. Зима вже на носі, і область має бути готовою до будь-якого розвитку подій.Окремо інформував присутніх: готуємось до найближчої сесії обласної ради. Будемо ухвалювати важливі рішення щодо енергетичної стабільності, соціальної підтримки та забезпечення громад усім необхідним на зимовий період.Сьогодні окремо подякував рятувальникам, поліцейським, медикам і всім службам, які злагоджено працювали над ліквідацією наслідків ще одної ворожої атаки на Київщину. Кожна оперативна група відпрацювала чітко. Це — про професійність і самовідданість.Продовжуємо тримати під контролем стійкість енергосистеми області. Дякую бізнесу, який переходить на імпорт електроенергії — це правильний та відповідальний крок, який суттєво зменшує навантаження на мережу. Кожне таке рішення — внесок у стабільність усієї області.Обговорили готовність дорожньої інфраструктури до складних зимових умов. Техніка, матеріали, аварійні бригади — у постійній готовності. Жодних затримок чи паралічу руху ми не допустимо.Окремий акцент — безпека цивільних. Тривають перевірки пунктів незламності та укриттів: забезпеченість, робота генераторів, тепло, зв’язок, доступність для людей. Тут не може бути формального підходу — усе має працювати в режимі готовності.Окремо розглянули питання ходу реалізації державних програм капремонтів харчоблоків та будівництва протирадіаційних укриттів у навчальних закладах. Ці проєкти мають стратегічне значення, бо йдеться про безпеку дітей та створення якісних умов у школах. Тому кожна громада має тримати темп робіт і забезпечити їх виконання без зволікань.Також поставив завдання провести інвентаризацію автопарку, що працює на маршрутах області. Готуємось до поетапної заміни зношеної техніки автобусами, які Київщина отримає від регіону Іль-де-Франс. Йдеться про транспортні одиниці, передані партнерами — це суттєво підвищить безпеку та комфорт перевезень.Окремо наголосив: потрібно активізувати роботу з людьми в громадах. Люди мають чітко розуміти, як отримати допомогу у разі пошкодження їхнього майна через атаки ворога — від програми «єВідновлення» до інших державних та місцевих механізмів підтримки. Завдання для голів громад — роз’яснювати, супроводжувати, допомагати. Тут важлива людяність і максимальна увага до кожної родини, яка постраждала.Київщина тримається, бо діє злагоджено. І моя вимога проста: максимум дисципліни, організованості й відповідальності. Наше спільне завдання — дати людям безпеку, тепло і впевненість у завтрашньому дні.@Mykola_Kalashnyk