Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦)
Added 06 Jan 2025

Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦)

@borschetskiyyy
Number of subscribers: 451
Photos: 1,260
Videos: 108
Links: 256
Description:
—Інсайди —Предікти/думки щодо матчів —Новини зі світу CS2
Source

Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦) | Я пам’ятаю я давав предікти з приводу академок деяких наших, те де я ї...

Telegram community logo - Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦) Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦) @borschetskiyyy
200 Views/Reach 2026-03-23 17:07 Message №2623
Я пам’ятаю я давав предікти з приводу академок деяких наших, те де я їх можу побачити але це було не в деталях. Зрештою я готовий вже перевзутись і сказати що B8 Acad. значно нижче рівнем ніж я думав а IC Acad. навпаки рівнем вище ніж я очікував. І тут варто не думати що це наїзд на когось, просто висновки по тому періоду який вже минув бо я бачу що все не так як думали всі і я також.Результати ІС говорять самі за себе, 3ippoch як капітан веде команду по правильному шляху, з помилками, з проблемами, але видно що ці проблеми швидко виправляються і команда має vrs рейтинг який зараз з гри у гру намагається покращити аби отримувати більше всіляких інвайтів в подальшому.Стосовно В8 академки все складніше, я вірив в цих хлопців більше і !досі!!! вірю, але справа в тому що в команди є класна індивідуалка але окрім неї і мандраж в важливих іграх. Вже досить багато важливих матчів програно на різних кваліфікаціях, а найкумедніше що двічі в цих квалах програли проти ІС.Я не ставлю хрест на цій команді і навіть не кажу що їм треба заміни, вже й так прийшов Хкта в якості тренера та порівняно з Токкʼом це два різних стиля гри і дві різні ідеології КСу. Пацанам треба час адаптуватись під це, але як прибрати фон в вирішальних матчах це вже питання більш складне.Проте в них все вийде, я певен. Єдине що варто було це відмітити, Зіпоч має незмінну картину гри, а у В8 ця картина часто мінялась. ІС згодом повинні отримати інвайти на турніри куди престидніше, бейтам же доведеться попотіти. В них на це думаю є ще 3 місяці, не більше, але це мої здогадки. Далі щось точно поміняється і сподіваюсь на краще і чим скоріше. А ще дивуюсь від WROTBERRY, хз як ці хлопці виграють але виграють 💅Сподіваюсь це не NEVERMORE 2.0, бо дуже на те схоже якщо чесно….Але поки, ставлю вподобайку)