Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦)
Added 06 Jan 2025

Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦)

@borschetskiyyy
Number of subscribers: 451
Photos: 1,260
Videos: 108
Links: 256
Description:
—Інсайди —Предікти/думки щодо матчів —Новини зі світу CS2
Source

Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦) | Хочу висловити свою думку щодо організації турніру Road to ROG SPRING ...

Telegram community logo - Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦) Тарілка БОРЩУ (Inside & News🇺🇦) @borschetskiyyy
351 Views/Reach 2025-05-31 22:02 Message №2426
Хочу висловити свою думку щодо організації турніру Road to ROG SPRING CUP 2025, зокрема щодо некомпетентності адміністратора v1rum.• Перш за все, були неправильно вказані дати проведення матчів – 27-28 травня. Потім, коли ми самостійно зрозуміли, що пари, швидше за все, не встигнуть зігратись, я написав адміністрації з питанням, яким чином ми маємо вкластися в заявлені дати. У відповідь мені сказали, що ми мали самі здогадатися, що буде продовження 29 числа. Це свідчить як про відсутність чіткої комунікації, так і про невизначеність з датами, знання яких є для нас – важливим елементом планування через теперішній щільний графік.• Адміністратор повідомив, що турнір проводиться за стандартами Faceit, але при цьому до турніру була допущена людина, яка мала бан за смурф на майже 200 днів. Тобто перевірка складу команди не була проведена належним чином, хоча це важливий елемент підготовки. Та ж команда, у складі якої був цей гравець, пройшла кваліфікації та була допущена до другої стадії турніру без додаткових перевірок. Потім ця команда вийшла до стадії плей-офф і знову не була перевірена. Тільки після того, як друга команда(3one 13) з півфіналу побачила цей бан у складі суперників і звернулася до адміністрації – вжиті заходи не були правильними по регламенту, тобто далі пропустили команду зі смурфом(про це буде далі). • Під час того, як вирішувались ці проблеми нам повідомили, що матч відбудеться одразу після вирішення ситуації. Пізніше знову зв’язалися з нами і сказали, що матч скасовано. Через це ми втратили цілий день(спочатку чекаючи на гру, потім – на рішення щодо виявлених порушень,гра мала бути у вечері), який є дуже важливим у нашому доволі насиченому сезоні.• Переносимось вже до фіналу. У складі команди з гравцем, який мав бан, не було зареєстровано жодної заміни. На faceit у цій команді додатково був зареєстрований лише їх CEO. Згідно з регламентом, вони не мали бути допущені до подальшої участі, або мали грати вчетверо, оскільки участь мають брати лише ті гравці, які були заздалегідь вказані у гугл-формі. Проте адмін дозволив зробити заміну – додали гравця, який не був вказаний у формі, не був зареєстрований на faceit як частина команди. Після того, як ми повідомили адміну, що хочемо грати по правилах, тобто проти команди, в якій немає гравця з баном, а також з заміною, яка була зареєстрована, нам відповіли, що адміністрація сама вирішує, кого дозволяти на заміну. Таким чином, дозволили заміну на гравця, який не мав відношення до цієї команди і не був заявлений, причому наголошу ще раз - це відбулося вже під час фінальної стадії. Крім того, ця заміна – людина, яка раніше грала у складі команди, що була забанена на UPEA за чіти(він з ними грав всі етапи кваліфікації та стадію плей-офф).• Вже під час матчу, на рахунку 4:0, адміністратор написав, що згадав про вимогу всім учасникам включати камери та записувати teamSpeak. Це ще один приклад недопрацювання з боку адміністрації та свідчення її ставлення як до учасників, так і до турніру загалом.•Такі ситуації не вперше трапляються саме з цим адміністратором(v1rum). Я розумію що всі можуть помилятися, і враховую «людський фактор», але коли таких порушень багато й вони повторюються знову і знову – це вже неприйнятно для турніру, який має хорошу репутацію в українському кіберспортивному ком’юніті