Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Я Gamer! (Born To Game)
Added 06 Jan 2025

Я Gamer! (Born To Game)

@born2game
Number of subscribers: 160
Photos: 1,490
Videos: 576
Links: 1,750
Description:
Вітаю, друже! Радий бачити на каналі. Тут багато корисного: * Головні новини ігрового світу * Безкоштовні роздачі * Актуальні знижки та акції * Stream | VOD Платформи: PC, PlayStation, Xbox, Mobile
Source

Я Gamer! (Born To Game) | Найближчі тести Marathon пройдуть під NDA, а в Bungie до останнього не...

Telegram community logo - Я Gamer! (Born To Game) Я Gamer! (Born To Game) @born2game
33 Views/Reach 2025-06-20 09:45 Message №3035
👀 Найближчі тести Marathon пройдуть під NDA, а в Bungie до останнього не знали про перенесення гри💩 Банджи та Соні так сильно обісралися, коли побачили Arc Raiders, що вирішили не випускати ще один "concord" 🟢Sony оголосила, що реліз Marathon від студії Bungie буде відкладено. Розробники опублікували заяву, в якій розповіли про плани внести суттєві зміни в гру після отриманого зворотного зв’язку в рамках тестування. Тепер з’явилися кілька цікавих новин про шутер:1️⃣ Bungie повідомили, що проведуть наступний раунд тестів Marathon у період з 27 по 29 червня, і вже почали розсилати запрошення гравцям. При цьому на цьому етапі діятиме NDA (угода про нерозголошення). Нагадаю, що спочатку і перші тести планували провести під NDA, але пізніше розробники відмовилися від цієї ідеї.2️⃣ Також журналіст Пол Тассі (Forbes), який раніше повідомляв про проблеми в розробці Marathon і зазначав, що перенесення релізу цілком імовірне, розповів про ситуацію всередині Bungie. За його словами, «багато розробників Bungie не знали про перенесення дати релізу Marathon до офіційного оголошення». Як зауважують деякі коментатори на Reddit, заява Тассі доволі розмита, з огляду на те, що «багато розробників Bungie» зараз працюють над Destiny в окремій команді, яка не має жодного стосунку до Marathon.📆 Marathon не має дати релізу.