Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Борівщина – Україна🇺🇦 / Borova community channel / Борова / Борівська громада
Added 06 Jan 2025

Борівщина – Україна🇺🇦 / Borova community channel / Борова / Борівська громада

@borchaneltg
Number of subscribers: 1 340
Photos: 10,900
Videos: 3,960
Links: 1,970
Description:
Відкритий проукраїнський канал Борівської громади. Працюємо заради людей, підтримуємо ЗСУ, вимітаємо кацапське сміття.

👥 Number of subscribers

1 340
Average/Day:: -2
Average/Week:: 0
Average/Month:: +15

👁️ Average views per message

359
Average/Day:: 224
Average/Week:: 365
ERR: 26.79%

📊 Messages per Day

3.6
Last day: 0
Week average: 10.3
Average per day: 3.6

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-08

Wall

Telegram statistics channel

⚡️ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 430 ЦІЛЕЙ ПРОТИВНИКА У ніч на 13 грудня (з 18:00 12 грудня) противник завдав чергового комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування.❗️Основний напрямок удару – Одещина.Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 495-ти засобів повітряного нападу – 30 ракет різних типів та 465 БпЛА різних типів. Серед них:- 465 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів) із напрямків Курськ, Орел, Міллерово, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Чауда, Гвардійське – ТОТ АР Крим (близько 270 із них – «шахеди»);- 4 аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинджал» (райони пусків - Тульська, Тамбовська обл. – рф);- 5 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 (район пусків - ТОТ АР Крим);- 5 крилатих ракет Іскандер-К (район пуску – Курська область, рф);- 16 крилатих ракет Калібр (райони пусків – акваторії Чорного та Каспійського морів).Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. 💥За попередніми даними, станом на 12.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 430 повітряних цілей:- 417 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотників інших типів);- 4 крилаті ракети Іскандер-К;- 9 крилатих ракет Калібр.Зафіксовано влучання 8 ракет та 33 ударних БпЛА на 18-ти локаціях, падіння збитих (уламки) – на 3 локаціях. Крім того, шість ракет не досягли цілей (місця падіння уточнюються). Тримаймо небо! 🇺🇦 Разом – до перемоги!
ПʼЯТИЙ УДАР ПО ЦИВІЛЬНИХ НА ХАРКІВЩИНІ: рОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ПРОДОВЖУЮТЬ ТЕРОР FPV-ДРОНИМИ11 грудня 2025 року на дорозі між Новоплатонівкою та Боровою Харківської області оператори БпЛА 77 окремої аеромобільної бригади зафіксували черговий акт свідомого терору російських військ проти мирних мешканців.російський FPV-дрон навмисно уразив цивільного чоловіка, що рухався дорогою на мототранспорті. Удар здійснено без жодних військових підстав — у зоні спостереження немає позицій чи техніки Сил оборони України.Після атаки російські військові застосували тактику «другого удару»: неподалік пораненого чоловіка було розміщено FPV-дрон типу «ждун» — дрон у режимі очікування, призначений для ураження будь-кого, хто спробує наблизитися та надати допомогу.Це — не бойові дії. Це свідома пастка, спрямована на знищення цивільних та тих, хто їх рятує. Подібні дії прямо заборонені міжнародним гуманітарним правом і порушують усі базові принципи ведення війни.Пілоти БпЛА 77 оаембр оперативно знешкодили залишений росіянами “ждун” точковим скидом з дрона, унеможлививши повторну атаку на цивільних. Такими діями наші воїни не лише фіксують злочини ворога, а й запобігають подальшим жертвам серед місцевого населення.За оперативними даними, терор мирного населення на цій ділянці системно здійснюють підрозділи 2-ї мотострілецької дивізії 1-ї танкової армії зс рф. Саме контролюють дорогу дронами та цілеспрямовано завдають ударів по маршруту, яким місцеві жителі здійснюють евакуацію.Зафіксований сьогодні випадок — вже п’ятий акт російської атаки на цивільних у зоні відповідальності 77 бригади. Кожен епізод — чергове підтвердження того, що росія продовжує війну не лише проти оборонців, а й проти мирних людей, які просто намагаються вижити.Facebook | Instagram | YouTube | Донат на потреби 77 оаембр
Якби то не було, але кацап - людина добра.Багато кацапських каналів, які спеціалізувалися на розміщенні контенту з загиблими або полоненими бійцями ЗСУ, вирішили влаштувати атракціон небаченої доброти, а саме створити бота, через який можна спробувати дізнатися долю безвісти зниклого бійця.Ну жир, правда? Вбита горем родина, крізь місяці пошуків та невизначеності, знаходить промінчик надії: пише в бота, питає за солдата Гзегожа Пупенка. І ось добрі кацапи відповідають: "Живой ваш, Гзегош, живой".Родина щаслива. “А дайте номер. А дайте підтвердження.”І тут починається глибина кацапської доброти:"Смотрите, гражданочка, ваш муж очень болен, вероятно, долго не протянет. Мы не заинтересованы в его лечении. Но если хотите - можете заплатить за его лечение."Заплатити? Чим? Грошима? Родина швидко лізе до заначки, дістає накоплені гроші - тільки дайте реквізити! Усе - аби врятувати свого чоловіка."Нет, нет, гражданочка, нас не интересуют деньги. Нам нужно, чтоб вы поработали для нас. Нам нужна информация. А сходите туда, сфотографируйте это. А понаблюдайте за этой дорогой. А что лежит в том ангаре, не вкурсе?Что вам страшно? Ну что же вы? А за здоровье вашего сына/мужа/брата не страшно? Давайте, работайте, если не хотите получить фотографии изуродованного тела. А если будете хорошо работать, то, может, посодействуем скорейшему обмену. Давате, вперёд, мур."Звичайно, що ймовірність того, що чоловік справді в них у полоні - досить мала. Але їм нічого не заважає брехати, ніби він є, аби зіграти на емоціях. На трагедії.Не пишіть в кацапські боти. Пишіть у наші координаційні центри, червоні хрести. Але не в кацапські боти - бо самі не помітите, як станете в'язнем кацапської доброти.Написати нам | Мерч | Підтримати канал
Від адміністрації пабліку однодумців до адміністрації Ізюму одне рішення.Від сьогодні на посаду заступника начальника Ізюмської міської військової адміністрації призначено Гомона Олексія Анатолійовича.За роки кар'єри Олексій Гомон має чималий досвід у сфері місцевого самоврядування та сільського господарства. Він обирався депутатом Борівської районної ради V–VII скликань, а також депутатом Борівської селищної ради VIII скликання.Багато хто його знає як багаторічного очільника с/г ТОВ АФ «Новий шлях» у селі Чернещина.Та хоча з активістами нашої Борівщини не зовсім одна думка, бо ж типу "досвід береже думку, а не свіжий погляд" 🤷, але таки вибрати адміністратором свого тг-чату пана Федченка та всіляко його підтримувати – рішення виявилось досить плідним 😏Був олд став краш.Ну що ж, дорога молодим буде трохи згодом, зараз треба досвід, каже новоспечений начальник Ізюмської МВА Сергій Федченко, який клав на Борову, але намагається бути няшним для Ізюма.Більше про це читайте на каналі Izyum live news
🔹Минулої доби під ударами перебували місто Харків, Ізюмський, Богодухівський, Харківський, Лозівський та Куп’янський райони. Проти мирного населення окупанти застосували крилаті ракети, керовані авіабомби, артилерію та безпілотники. Окупанти били по цивільній інфраструктурі, будинках, підприємствах. 🔹Харкові влучання у Шевченківському та Київському районах. Пошкоджено житлові будинки, приміщення автосервісу, автомобіль. 43-річна харків’янка отримала гостру реакцію на стрес. Через ракетний удар, попередньо крилатою ракетою Х-35, по селищу Васищеве пошкоджено цивільні домоволодіння та автомобіль. 67-річна жінка та 69-річний чоловік отримали гостру реакцію на стрес.🔹Під ударами БпЛА «Герань-2» був хлібокомбінат у місті Ізюм. Внаслідок щонайменше шести влучань пошкоджено близько 13 автомобілів підприємства та три адміністративні будівлі. Постраждав 30-річний водій підприємства, його доставили до лікарні. Також через влучання по приватному сектору пошкоджено 12 домоволодінь, вибито вікна та дах в будинках, стався витік газу, пошкоджено легкові автомобілі. Вибухове поранення та різані рани отримав 28-річний мешканець одного з будинків.
Бійці, що повернулися у 93-тю бригаду із СЗЧ, нищать ворога за допомогою дронів. Військовими саме такої категорії вирішили комплектувати один із підрозділів батальйону безпілотних систем Black Raven. “Військові, які повернулися із СЗЧ, - це люди, які вже служили, які бачили війну. Їхня різниця від новоприбулих у тому, що багато речей вони вже знають і розуміють. В них немає первинного остраху йти в бій”, - каже командир роти БПЛА із позивним “Панк”. “Совкові кліше про зрадників Батьківщини не працюють. Могли бути різні обставини на попередньому місці служби: особисті відносини, ситуація, яку людина не витримала. На війні всяке буває. Ми даємо їм нормальне ставлення, відпочинок, нормальні умови служби”, - зазначає командир роти. На сьогодні за СЗЧ немає кримінальної відповідальності, якщо:• СЗЧ вчинене вперше;• військовий добровільно повернувся протягом 3 днів.Повертайся із СЗЧ у 93-тю бригаду Холодний Яр!Заповнюй анкету на сайті www.93ombr.army або телефонуй за номером +38 (066) 065 10 21
До вашої уваги - розповідь про одних з перших військовослужбовців, які приєдналися до 93-ї ОМБр за програмою 18-24. Про їхні ідеали, мотивацію, мрії та бажання, а також перші враження від великої родини Холодноярців. Андрію з міста Луцьк - 22 роки. У цивільному житті хлопець займався волонтерством, ремонтував автомобілі для ЗСУ. Родина Андрія та його дівчина з розумінням поставилися до його рішення укласти контракт за схемою 18-24 та приєднатися до 93-ї: "Планую стати розвідником - це саме ті хлопці, які роблять двіж на полі бою". Його друг Ілля також з Луцька, йому виповнився 21 рік. Працював у "Новій пошті", звільнився і приєднався до лав ЗСУ. Його батько і брат добровільно пішли захищати країну ще в 2022 році і відтоді несуть службу, будучи найкращим прикладом для хлопця. Ілля каже, що вибір бригади був непростим, та друзі дочекалися, поки до програми 18-24 приєднається "Холодний Яр". Далі сумнівів не залишалося - одразу зателефонували рекрутинговий центр 93-ї ОМБр. По приїзду були приємно здивовані, адже все було на найвищому рівні: як побутові умови, так і власне підготовка: "Казарма радше нагадує готель, таке поняття як "дідівщина" повністю відсутнє, ставлення з боку побратимів максимальне дружнє та приязне. Усі командири досвідчені професіонали, знають своє діло, на "м'ясо" тут нікого не відправлять".📢 Тобі від 18 до 24 років? Шукаєш шлях, який має значення? Твоє прагнення – це наша сила!Не зволікай – приєднуйся до 93-ї ОМБр! Підпиши контракт "18-24" і ставай до лав легендарних Холодноярців.Детально: +38 (066) 065 10 21,https://www.93ombr.army