Source
щоденник Ів📚🛋️ | Провели перше обговорення березня, і майже кожного разу, коли книжка з...
187 Views/Reach
2026-03-15 20:12
Message №6229
Провели перше обговорення березня, і майже кожного разу, коли книжка збирає суперечливі думки, я даю собі обіцянку - більше нікому не радити книжок. Бо як можна комусь радити, якщо в людей настільки може відрізнятися бачення однієї історії, що я не готова брати на себе таку відповідальність, як порадити книжку? 😄Проте все одно найцікавішими та найактивнішими обговореннями є ті, де враження абсолютно різні. Так сталося і з «Весільним народом».Це завжди дуже цінно, тому що відмінність думок на ту чи іншу книжку - це можливість побачити історію з іншого боку завдяки тому, що інший читач підсвітив ті моменти, на які ти не звернув уваги під час читання. Власне, я ціную обговорення ще й за те, що це своєрідне випробування: ти або до останнього залишаєшся при своїй думці, або розумієш, що завдяки хорошій аргументації змінити свою думку - це теж розширення кругозору 😌дякую дівчатам, що прочитали, дочитали і прийшли, обіймаю🥰і нагадую, що друге березневе обговорення відбудеться 29.03 о 14:00 по книжці «Вберегти 13»❤️🔥