Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚
Added 03 Mar 2024

КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚

@books_art_aesthetics
Number of subscribers: 7 508
Photos: 4,870
Videos: 672
Links: 1,480
Description:
📚Авторський канал про книги, мистецтво та кіно з книжковим клубом💫 #книжковий_шерлок #меми #кіно_на_вечір Співпраця: @happyjuliet Вішлист: https://rewish.io/Ne0AAA/wishes
Source

КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 | Додивилася «Бріджертонів»💅#кіно_на_вечір #бріджертони«Будь моєю коханк...

Telegram community logo - КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 @books_art_aesthetics
737 Views/Reach 2026-02-28 14:00 Message №5077
Додивилася «Бріджертонів»💅#кіно_на_вечір #бріджертони«Будь моєю коханкою» – девіз 4 сезону🤣 Хімії та пристрасті між Бенедиктом і Софі з вічним покер фейс я взагалі не відчула, хоч я дуже цього хотіла, сексі сцена у ванні була гарячою🫦Бенедикту не бути Шерлоком, бо тільки в передостанній 7 серії сезону він роздуплився ху із ху😁Гіацинта така класна й серце Елоїзи потихеньку добрішає й розтає)Подруга Софі така пртємна і у неї такий милий романтік з камердинером, хочу більше про них)Франческа така бусінка і так жаль її💔По книзі вона буде з кузеном Джона Майклом, якого у серіалі зробили кузиною Мікаелою і це таке дивне рішення, щоб ввести лесбійську лінію, змінюючи стать головного героя🥴 Бенедикта зробили бісексуалом і просували це весь 3 сезон, він постійно був з чоловіками, а тут вже з Софі.По книзі Франческа довго сумувала за Джоном і не дозволяла собі інші відносини та завжди хотіла сильно дитину і у неї все пристрасно, бо з Джоном було ніжне кохання, закрутилося з Майклом, який закохався в неї ще до її шлюбу та це було заборонене кохання і саме з ним вона досягне піку😈Дитину від Джона вона втратить та як дитину з Мікаеллою введуть я не знаю, Нетфлікс знову все переверне, як їм хочеться. З усієї серії книг історія про Франческу – найдраматичніша, найболючіша й найглибша.Другорядні герої й сюжетні лінії з ними мені сподобалися більше за основну лінію.Для мене перлина й діамант цього сезону – прекрасна й мудра Вайолет зі своїм Зевсом лордом Андерсоном, пакуйте мені цього чоловіка🫦Завжди памʼятатиму сцену з чаєм, який тепер заграв новими барвами🫦🔥🤌Як завжди естетік, милий і романтичний сезон з казковою кінцівкою)Сцену з весіллям після титрів усі дивилися?)Серіал бере естетік візуалом та вже давно дуже розходиться з книжковим оригіналом.Я читала всю серію «Бріджертони» ще давно до всесвітнього хайпу і ці радикальні зміни сюжету тригерять. Чекаю наступного сезону про Елоїзу й сера Філіппа. І досі дивуюся, як це з нього Нетфлікс не зробили міс Філіппіну?😅А як вам 4 сезон «Бріджертонів»?)