Source
Книжкове порося🐷 | Завершила першу трилогію у всесвіті Робін Гобб про династію Провісникі...
245 Views/Reach
2024-10-03 14:33
Message №470
Завершила першу трилогію у всесвіті Робін Гобб про династію Провісників.Мандри убивці⭐️⭐️⭐️⭐️Це було добре, але друга частина була для мене сильнішою. В Королівському убивці було багато сюжетних ліній - Моллі та Фітц, Чейд, Барріч, Веріті та Кеттрікен, політика, війна і багато іншого. Третя ж частина більша за обсягом (~900с), але майже вся вона лише про Фітца та його шлях (з певними сюжетними повторами на різний лад).Якби авторка писала гірше, це було б великою проблемою.Кінцівка з вундервафлею мені також не дуже сподобалася, бо це завжди все спрощує.А тепер про хороше. Сюжетна лінія Веріті та Кеттрікен це 🔥 Хоча вони і не головні персонажі, але для мене вони затьмарили Фітца.Фітц. Історія завжди грає барвами, коли головний персонаж дратує😅 Авторка створює цікавий образ, який вже трохи в печінках сидить, але сильно хейтити не виходить, адже в його житті об'єктивно стаються прикрі події - смерть наприклад😅Я не буду вдаватися в подробиці, але проговорю те, чого не бачу в інших відгуках. Головна тема його жалощів - в мене немає вибору, я собі не належу, все забрала країна/корона.Я не погоджуюся, було як мінімум 2 поворотні моменти: повернутися чи піти. І двічі він самостійно обирав стати на захист королівства.Звичайно він би хотів почути від Веріті "достатньо", щоб з чистим сумлінням вважати, що все зроблено і сидіти з Моллі перед каміном. А хто Веріті дасть такий дозвіл?Підсумок: раджу всім любителям фентезі, хто ще не читав - прочитати, адже це дійсно якісна серія. Я вже придбала Ship of Magic англійською, буду продовжувати.#відгук #робін_гобб #мандри_вбивці