Source
Книжкове порося🐷 | Щось в мене не складається з цією серією починаючи з 2 частини😔Age of ...
180 Views/Reach
2024-09-11 15:48
Message №452
Щось в мене не складається з цією серією починаючи з 2 частини😔Age of War - Michael J. Sullivan⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: ельфи - панівна та найбільш розвинена раса, людство ж пасе задніх та вважає перших богами. Переломний момент наступає, коли людина вбиває "бога". Людство усвідомлює, що для них можливі зміни на краще, а ельфи починають бачити загрозу.Це була третя частина в серії і як видно з назви в ній розповідається вже про відкрите протистояння.Мене не покидає враження, що все найкраще було продемонстроване в першій частині. Після - щось посереднє, щось, що я вже безліч разів бачила🤔В мене немає якихось конкретних зауважень. Книга написана добре, сюжетних дір не помічено, персонажі розвиваються, АЛЕ вона не захоплює. Вона буде ідеальною, якщо не знаєш що почитати і треба якесь нормальне фентезі.Я поки що ставлю цю серію на павзу без конкретних планів на продовження.P.S Я жалілася в перших враженнях, що все передбачувано. Це не так, є там свої неочікувані повороти та драми. Але оцінку це не змінює😅#відгук #age_of_war #читаю_англійською #legends_of_the_first_empire