Source
Книжкове порося🐷 | Продовжую читати Магічний корабель і мої симпатії до персонажів змінил...
188 Views/Reach
2026-03-19 18:41
Message №885
Продовжую читати Магічний корабель і мої симпатії до персонажів змінилися🤔⏯️ 423 / 827 (~51%)Найцікавішим для мене зараз є Вінтроу - син Кайла, який хотів стати священником, але змушений жити на кораблі. У нього дуже нетипове мислення і власна оцінка ситуацій. Мені імпонує його індивідуалізм і спротив деградації (хоч іноді він ніби випадає з реальності того середовища, в якому опинився 🥲). Поки що його конфлікт здається мені одним із найдраматичніших, бо з нього буквально намагаються зробити іншу людину 🤔А як же конфлікт навколо спадку?👀Чесно, в моменті в мене знатно підгоріло, бо це рішення виглядає як повна дурня. Але коли я подивилась, як далі розвиваються події, зокрема, як Роніці знадобилося буквально день-два, щоб повністю переглянути ситуацію, і як Кайл з кожною появою виглядає все більш обмеженим, то це знову повертає до питання: де були очі у Роніки й Ефрона?І в якийсь момент я почала сприймати це радше як вимушений сюжетний хід, щоб запустити подальші події. Бо інакше це якось не дуже сходиться.Я вже дійшла до моменту з гілкою родини з Дощової Дичавини, і поки що це мій головний гачок: кого ж вони заберуть? Я сподіваюсь, що Мальту😈Стосовно Кенніта - його лінія поки що мені не дуже цікава, бо я перестала бачити в ньому лідерський потенціал🤔 Конфлікт із рабовласницькими кораблями показав, що він взагалі не розуміє, чого хочуть люди. Йому зручно вірити, що всі керуються лише жорстокими й руйнівними імпульсами, бо тоді він розуміє, як легше ними управляти. Тож поточний його лідерський успіх я пояснюю скоріше через розвиток сюжету, ніж його персональні якості, а таке мені не дуже цікаво🤔А ще мене ну дуже цікавить Парагон, я так думаю, що друга книга буде про нього, але сподіваюся, що і в цій з ним щось відбудеться. Бажано хороше🥹#магічний_корабель #робін_гобб #читаю_онлайн