Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Книжкове порося🐷
Added 08 Aug 2023

Книжкове порося🐷

@bookishPiglet
Number of subscribers: 260
Photos: 757
Links: 187
Description:
відгуки на прочитане, огляд новинок фентезі та фантастика адмін: @anastasiiabl
Source

Книжкове порося🐷 | Всім непримиренним фанатам Сандерсона раджу відійти від екранів, бо я ...

Telegram community logo - Книжкове порося🐷 Книжкове порося🐷 @bookishPiglet
213 Views/Reach 2026-01-29 17:56 Message №856
Всім непримиренним фанатам Сандерсона раджу відійти від екранів, бо я хочу почати обговорення Присяжника🙂⏯️ 318 / 1364Я почала третю частину не тільки щоб продовжити серію, а тому що мені щиро захотілося дізнатися що ж там далі.Почала я 1-го січня і за перші дні прочитала десь 200 сторінок, зараз кінець місяця, а я просунулася трохи більше ніж на 100🫠Кожна з частин бере одного з головних героїв у фокус і виділяє йому більше "ефірного" часу, також розкривається минуле.В третій частині це має бути Далінар і це персонаж який мене ну дууже цікавить, інформація про його минуле надає багато контексту до проблем з якими стикаються герої зараз.Що я не можу зрозуміти - це яким боком тут Шаллан до цього всього, після того, як ми вже прочитали про неї 1000+ сторінок? Аналогічна проблема була з Каладіном в другій частині.Автор пише цілу главу, щоб додати 0,1% до розуміння можливостей персонажів, про яких ми вже і так багато знаємо🫠Що мене вбиває, так це те що ця серія загалом була б 10/10, якби автор був більше зацікавлений розповісти історію, а не написати мануал до всесвіту.P.S Я не хейтер Шаллан, в другій частині вона мені дуже подобалася, але всьому свій час😭P.S.S Якщо ви бачили останні покупки, то я придбала 5 частину🙂P.S.S П'ятизірковий відгук на першу частину, так вмирає надія#перші_враження #присяжник #хроніки_буресвітла #сандерсон