Source
Книжкове порося🐷 | Сама б я цю книгу ніколи не обрала, але для цього і існують книжкові к...
151 Views/Reach
2025-10-30 18:35
Message №779
Сама б я цю книгу ніколи не обрала, але для цього і існують книжкові клуби. Щоб читати щось нетипове, а потім знижувати рейтинг на гудрідз😁Привіт, печале - Франсуаза Саган⭐️⭐️⭐️Авторка написала цю книгу, коли їй було лише 18 років. Ця історія принесла їй величезну популярність і статки. Книга була написана в 1950-их і вже стала класикою.Історія ведеться від 17-річної підлітки, яка проводить свої канікули біля моря разом з батьком. Раптово до них приїжджає стара подруга родини і все змінюється.Моя проблема з цією історією в тому, що я не знаю навіщо її читати. Це герметична історія багатої родини, яка веде богемний спосіб життя, тобто асоціювати себе з ними якось не виходить.Рівень проблематики твору - кохати/не кохати і кого саме, і що з цим всім робити🤷♀️ Ну тобто не має там якихось складних переживань чи зовнішніх обставин за якими було б цікаво спостерігати.З хорошого - книга невеличка за обсягом (160 с) і читається легко, написана вона гарно і я не буду піддавати сумніву талант авторки.Читала я книгу на Librarius, брала в оренду, тож обійшлося малою кров'ю, не забувайте про цей варіант для чогось експериментального😊#відгук #привіт_печале