Source
Книжкове порося🐷 | Сади місяця⏯️ 425/575Книга вже йде до завершення, тож сюжетні лінії по...
139 Views/Reach
2025-09-07 16:41
Message №734
Сади місяця⏯️ 425/575Книга вже йде до завершення, тож сюжетні лінії починають активно перетинатися і тут в мене виникло перше роздратування, бо я не розумію, що це було🤔Мова йде про Парана і сцену що відбулася в мечі Аномандера Рейка. Що це взагалі було і навіщо?🤔 Дуже дивно що він не злякався і не шукав виходу, навіщось взявся рятувати тих Гончаків🤷♀️Також вся ця ситуація з Жалістю🤔 Можливо автор хотів показати, як легко боги втручаються в життя звичайних людей, але якось так багато часу було інвестовано в цю сюжетну лінію, а потім цей Тінетрон просто пішов🫠Загалом десь з п'ятої частини сюжет починає виглядати дещо рваним для мене. Ніби автор не дуже вдало поєднав сцени і з точки зору розвитку сюжету воно ніби і добре, але мені не вистачає деталей, як ми прийшли з точки А в точку Б, щоб перейматися.А ще мене зараз дуже цікавить баланс сил між всіма істотами цього всесвіту. Наприклад Аномандер Рейк активно воює проти Імператриці Ласін і вважає її гідною суперницею. При тому що сили особисто в нього стільки, що він і з богами спілкується на рівних. Тут дві теорії - або Ласін ближче до нього, ніж до звичайних людей, або армії відіграють тут значно більшу роль, ніж окремі персони (схиляюся до цієї версії).Дуже цікаво як Аномандер Рейк взагалі вліз в цю війну, я так розумію що в малазів поки не має амбіцій захопити цей його Місяць (намагаюся жити з думкою, що він реально прилітає з цього Місяця і ще здатен тут якось взаємодіяти. Дуже дивна ця штука😅)#малазька_книга_полеглих #сади_місяця #еріксон #читаю_онлайн