Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Літературний куточок 📖
Added 14 Jul 2024

Літературний куточок 📖

@bookboomsssss
Number of subscribers: 4 484
Photos: 4,910
Videos: 153
Links: 574
Description:
Світ для справжніх книголюбів💞 З будь-якими пропозиціями та запитаннями: @Jean7_09 Тут ви можете залишати анонімні повідомлення, на які я відповідатиму - t.me/non1m_bot?start=smgbu inst: literaboom
Source

Літературний куточок 📖 | Світло згасло🌟Баланс у цій історії фантастичний. Багато гумору, кумедн...

Telegram community logo - Літературний куточок 📖 Літературний куточок 📖 @bookboomsssss
608 Views/Reach 2026-05-19 09:31 Message №6812
Світло згасло🌟Баланс у цій історії фантастичний. Багато гумору, кумедних моментів, трохи проблем і травм, а найголовніше, тут дійсно багато гарячих та спокусливих моментів, від яких іноді хочеться випити водички🔥 Вона захоплюється чоловіками в масках. Для неї ніщо не могло перевершити фантазію про те, як її улюблений татуйований чоловік у масці полює на неї. Але вона навіть уявити не могла, що одне п’яне повідомлення перетворить ці мрії на реальність.Ночами він публікує відео в масці для мільйонів прихильників, аж поки одна підписниця не привертає його увагу. Вона - та єдина😈 Не думала, що ковтну цю історію майже за один день. Читається легко, швидко, цікаво. Багато сцен 18+, багато моментів, коли герої ходять по межі дозволеного та пересікають її. Цікаво спостерігати, як саме відбувається те саме переслідування, цікаво відчувати емоції головної героїні та дивитися на реакцію чоловіка, який цим займається. (Але про таке лише треба читати, а не ставати жертвою, ну а що, так воно і є)🙂Сподобалося, як авторка описує життя людей, як детально занурює в історію, як гарно показує взаємодію не лише між двома людьми, але й серед оточення та друзів (жваво та динамічно, не нудно). Тут був чудовий котик, який робив кожну сцену унікальною, бо читати про солодку булочку, яка муркотить, одне задоволення. Мені теж треба котика 😐 у масці, а, ой🙂В захваті від початку історії та її завершення, трохи підкачала середина і «проблема», яка звалилася на них, як сніг на голову. Хто читав - зрозуміє. Думаю, що можна було обійтися без цієї частини і більше зосередитися на взаємодії героїв, розпусті та гарячих моментах. Саме для цього я і брала цю книгу.Загалом мені дуже сподобалося. Було динамічно, емоційно, весело. Посміхалася майже на кожному розділі і з затамуванням подиху чекала на щось гаряченьке🔥🔪і отрималаІсторія для відпочинку, порції розпусти та читання для задоволення. Мені сподобалося, раджу і хочу ще❤️#читаєморазом