Source
Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО | Шановні мешканці громади!У зв’язку з нестабільною роботою зв’язку та п...
471 Views/Reach
2026-04-22 12:00
Message №9205
Шановні мешканці громади!У зв’язку з нестабільною роботою зв’язку та перебоями з інтернетом під час останніх атак, не всі мали можливість долучитися до мого звернення у прямому ефірі.Сьогодні я звертаюся до кожного з вас. П’яту добу наше місто перебуває під нищівними ударами. 110 дронів всього за 4 доби принесли у громаду руйнувань більше, ніж за всі роки повномасштабного вторгнення. Ворог цілить у житлові будинки, заправки, критичну інфраструктуру. Це - відвертий терор, мета якого - зламати нас зсередини.Я бачу ваше обурення і відчуваю вашу тривогу. Коли щогодини летять дрони, природно шукати захисту і ставити гострі питання. Але саме зараз ми маємо бути чесними один з одним.Важливо розуміти, як працює система оборони.Військове керівництво, Збройні сили -це ті, хто тримає фронт, небо та розробляє стратегію захисту.Завдання міської влади - першочергово забезпечити тил: щоб у кранах була вода, у лікарні було світло, щоб розбиралися завали, а постраждалі отримували допомогу негайно.Ми допомагаємо військовим фінансово, але не маємо права втручатися в роботу ППО чи диктувати військовим, як воювати. А ми зі свого боку робимо все, щоб громада функціонувала навіть під вогнем.А зараз згадайте: ми це вже проходили.Коли сьогодні в інформаційному просторі з’являються брудні вкиди і хтось намагається посіяти зневіру, розсварити нас із військовими, дискредитувати владу - згадайте початок повномасштабного вторгнення. Тоді теж поширювали чутки, ніби «голова втік», а «місто здали». Це була брехня тоді - це брехня і зараз.Я на місці. Міська рада на місці. Комунальники працюють під обстрілами. Як і в лютому 2022-го, так і сьогодні - ми не тікаємо. Нас намагалися розколоти тоді - не вийшло. Не вийде і зараз. Паніка - це зброя ворога, і ми не дамо йому цієї переваги.Так, можливо, комунікації було недостатньо через безпекові обмеження. Ми не звітуємо про кожен крок, щоб не коригувати вогонь ворога. Але відсьогодні ми посилюємо інформування:Місто живе. Місто бореться. Ми працюємо над зміцненням оборони разом із військовими, з військовою адміністрацією, але кожен має тримати свій фронт.Не вірте анонімним телеграм-каналам, які шукають винних серед своїх. Довіряйте фактам і офіційним джерелам. Наша єдність - це єдине, що ворог не може розбити своїми дронами і ракетами.Ми вистоїмо. Як вистояли на початку, так переможемо і зараз.Дякую кожному за витримку. Слава Україні!З повагою і вірою в кожного з вас, Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ