Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО
Added 06 Jan 2025

Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО

@bohodukhivska_miska_rada
Number of subscribers: 919
Photos: 7,820
Videos: 225
Links: 1,860
Description:
Оперативно про найголовніші та найцікавіші новини та події з життя Богодухівської громади. Тільки підтверджена інформація.
Source

Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО | 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Ч...

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕСЦя дата нагадує нам про людей, які у найважчу мить для країни не думали про ризики - вони діяли, рятували, прикривали собою інших. Серед них були й наші земляки, чиї імена й сьогодні ми згадуємо із особливою вдячністю.Шановні ліквідатори, жителі Богодухівської громади!Ваш вчинок - це не просто сторінка історії. Це доказ того, що відповідальність, мужність і професійність здатні зупинити біду світового масштабу. Ви виконали надлюдську роботу, рятуючи Україну і світ від наслідків катастрофи, яка могла стати ще більш руйнівною. Ви показали всім нам, що життя людей і безпека країни - це цінності, заради яких варто ризикувати й боротися.Чорнобильська трагедія стала суворим попередженням про наслідки брехні, замовчування й безвідповідальності. Радянська влада приховувала правду, наражаючи людей на смертельну небезпеку. І сьогодні Україна знову стикається з агресором, який діє тими самими методами - зневажає життя, поширює брехню, прикриває свої злочини та створює загрози на наших енергетичних об’єктах. Пам’ять про Чорнобиль нагадує: тільки правда, відповідальність і захист майбутнього можуть протистояти таким викликам.Вшановуючи пам’ять тих, кого вже немає з нами, і дякуючи тим, хто живе поруч, ми маємо зберігати уроки тієї трагедії, щоб подібне більше ніколи не повторилося.Схиляю голову перед світлою пам’яттю всіх, хто відійшов у вічність. І щиро дякую ліквідаторам, які й сьогодні живуть із наслідками Чорнобиля, але зберігають стійкість, гідність і життєву мудрість.Бажаю вам міцного здоров’я, підтримки близьких, спокою, тепла й добробуту. Нехай у ваших домівках панують мир і затишок.З повагою.Богодухівський міський голова Володимир Бєлий