Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Отець Богдан live
Added 06 Jan 2025

Отець Богдан live

@bohdanred
Number of subscribers: 2 407
Photos: 887
Videos: 188
Links: 697
Description:
You can view and join @bohdanred right away.

👥 Number of subscribers

2 407
Average/Day:: -10
Average/Week:: -92
Average/Month:: -1451

👁️ Average views per message

104
Average/Day:: 84
Average/Week:: 114
ERR: 4.32%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Name change history

Отець Богдан live 2026-01-08
Отець Богдан 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 133 25-04-11 13:34
Американці знову граються в Бога... на цей раз з вовками!Колись давно, коли ще не було ні TikTok, ні людей, які кладуть ананас на піцу, по землі шастав Жахливий вовк — величезний такий пес. І от тепер, за 10 тисяч років після того, як ці хлопці сказали "па-па", американська компанія Colossal Biosciences вирішила: А давайте воскресимо цю дивину! І зробили!Вони викопали зуб віком 13 тисяч років, вухо — 72 тисячі, поколупались у ДНК, потрусили пробірками — і бах! Зробили 20 змін у 14 генах сірого вовка. Тепер він має біленьку шерсть, масивні лапи і виє так, що навіть звичайні вовки трохи здригаються.І ось, через маму-собаку народились троє малих мутантів: Ромул, Рем і Кхалісі. Ну бо як же без “Гри престолів”?І хоча ці троє не на 100% жахливі вовки, а швидше звичайні сірі з апгрейдом, це все одно серйозний дзвіночок: наука вже близько до того, щоб воскресити мамонта, а там і до динозаврів рукою подати. Ну або бодай діда, якого ти не бачив з 1996-го.Тому якщо в лісі щось зашурхотить — це не білка. Це може бути вовк... з майбутнього.
👁 124 25-03-20 14:25
Російські танки біля Берліна?Європейські лідери поступово усвідомлюють просту й страшну річ: у світі сьогодні воюють лише дві справжні армії — українська та російська. Лише ці дві сили мають реальний бойовий досвід, сучасні технології та вміння їх застосовувати. І якщо, не дай Боже, Україна не встоїть, залишиться тільки одна армія. Та, якій в Європі ніхто швидко протистояти не зможе.У Німеччині вже прорахували, скільки днів вистоять Балтійські країни, як довго Польща зможе тримати оборону. А далі — Берлін. Сьогодні там раптом збагнули, що відсутність оборони — не найкраща стратегія. І що російські танки можуть під’їхати під Бранденбурзькі ворота значно швидше, ніж будь-хто думав.Колись Росію стримували війська НАТО. Але сьогодні? Хто справді буде боротися за Європу? Чи готові США, які вже виходять з усіх можливих міжнародних організацій, втручатися? Вони легко можуть сказати "це не наша війна", як це вже траплялося в історії.А якщо зазирнути в минуле, то хто найбільше виграв від Другої світової? Коли вся Європа лежала в руїнах, саме американський капітал і товари наповнили її ринки. Повторити такий сценарій сьогодні нереально? Ну, можливо. А якщо раптом – так?..Хай береже нас Господь.
👁 102 25-03-16 13:16
Дочитую книжку Трампа The Art of the Deal — мистецтво укладати угоди. Чудова автобіографія, яка, звісно, оспівує свого автора, бо хто ж, як не він, найбільший фанат Трампа? Але треба визнати, що допомагає трохи розібратися в його мотивах і тому, чому він зараз творить свої дивацтва. Це, безумовно, книга про бізнес. Там реально багато конкретних інструментів, які Трамп використовував у своїх угодах. І так, вона буде корисна, якщо у вас вже є хоча б десяточка, а краще соточка мільйонів на рахунку. А от якщо ви тільки думаєте, як би заробити на перший бізнес-ланч без кредиту — дарма витратите час. Фактично, це такий собі мануал з виживання серед акул великого бізнесу. Але проблема в тому, що читають його в основному ті, кого ці акули проковтнуть ще на першій сторінці. А ті, хто вже має нормальний капітал, навряд чи щось нового дізнаються — бо самі вже пройшли цей шлях, набили свої гулі, зробили свої висновки і теж могли б написати свою "Art of the Deal", тільки без золотих літер на обкладинці.
👁 59 25-03-10 14:36
Держава на донатах. Це точно план?Коли останній раз ви бачили щось в Україні не через збори? Без «донатів на ЗСУ», «термінових зборів на лікування», «давайте скинемось на генератор для лікарні»? Схоже, у нас вже є дві офіційні валюти: гривня і «скинемось».Бо держави як економічної машини немає. Вона — як пробита каструля, яку люди залатують своїми грошима. У нас бюджет не на податках тримається, а на людській совісті. Пенсіонери, які ледве зводять кінці з кінцями, донатять на дрони, бо державі «не вистачає». Волонтери купують авто для фронту, бо «немає в бюджеті». Люди збирають на лікування дітей, бо «медицина безкоштовна, але тільки на папері».А в цей час корупціонери крадуть мільйонами. І не ховаються. Бо знають, що народ все одно скинеться.А тепер увага: що буде, коли люди втомляться? Коли у тих, хто тягне країну на собі, закінчаться гроші?Америка? Європа? Ага, зараз. Вони вже прямо кажуть: «Хлопці, це ваша країна, самі якось».А отже, пора щось змінювати. Нам не потрібна країна, яка виживає на ентузіазмі людей. Нам потрібна економіка. Де бізнес не душать податками. Де виробництва не знищені, а відкриваються. Де допомога не залежить від того, наскільки добре працюють волонтери, а є нормальною системною підтримкою.Бо якщо ми самі не зробимо з України сильну державу, її зроблять слабкою за нас. І тоді донати вже не допоможуть.
👁 56 25-03-06 14:45
Як Ісус керував командою з 12 апостолів і чому це найкращий кейс в історії менеджменту Давай відразу прояснимо: Ісус – це не просто крутий лідер, а Бог у тілі людини. Це важливо, бо коли твій бос – сам Творець Всесвіту, ну, скажімо так, сумнівів у його авторитеті не виникає. Але, що цікаво, навіть будучи Всемогутнім, Він не працював сам, а зібрав команду. 12 апостолів – це свого роду стартап. Різні люди, різні характери: хтось гарячий, як Петро, хтось сумнівається, як Фома, а хтось і зради в душі носить (Іуда, тобі привіт). Але Ісус їх не просто зібрав – Він їх навчив, дав їм місію, і найголовніше – показав приклад. Чому це працювало? Бо Він не був босом-тираном, а справжнім лідером. Він служив своїм учням, мив їм ноги, годував голодних, лікував хворих і показував, що головне – це любов і вірність справі. Він не просто керував – Він змінював їх зсередини. А головний лайфхак? Довіра і делегування. Він передав їм владу проповідувати, зцілювати, навіть виганяти демонів. Уявляєш? Це якби твій начальник не просто дав тобі новий проєкт, а ще й повноваження змінювати світ. І навіть після того, як Ісус вознісся, Церква не розвалилася, а тільки зміцнилася. Бо фундамент був міцний – правда, любов і віра. Так що якщо хочеш керувати командою, бери приклад з Ісуса: збирай правильних людей, надихай їх, показуй приклад і вір у свою місію. І так, не забувай про дива – вони завжди корисні в будь-якому бізнесі!
👁 64 25-03-04 09:53
Вихід є, але він вам може не сподобатися Друзі, здається, я знайшов рішення. Ні, не чарівну кнопку «все стало добре», але варіант, який може реально змінити ситуацію. І тут важливо почути вас – що ви про це думаєте? Якщо ідея заходить, будемо її розхитувати далі. А тепер – про проблему. Війна триває. Ми кожен день ховаємо найкращих людей, віддаємо останнє, втрачаємо території. Влада? А вона що? Вона або безсила, або просто зайнята іншими справами – наприклад, бюджетом, який можна розпиляти. Чесно, у мене таке відчуття, що якщо завтра ми почнемо наступ на Москву, наші чиновники все одно будуть розпихати по кишенях гроші на «відбудову». А найсмішніше – будь-яке обурення з цього приводу одразу робить тебе «агентом Кремля». У нас же така схема: якщо ти мовчиш – ти «патріот». Якщо ти запитуєш, куди поділися гроші на армію – ти «ворог народу». Тільки от проблема: російські ракети чомусь не дуже розбирають, хто тут мовчазний патріот, а хто з питаннями. І що далі? США вже махнули на нас рукою. Ну, хіба що дадуть можливість їм тут трохи корисних копалин покопати – за наш рахунок, звісно. А ми далі будемо збирати на дрони по 50 гривень з людей, які самі ледве виживають. Звучить як безвихідь, правда? Але вона тільки здається. Вихід є. І він простий до абсурду. Якщо наша влада не може або не хоче керувати країною нормально, ми можемо звернутися до тих, хто ще нам допомагає – до Європи. Сказати їм: «Друзі, вам же теж не вигідно, щоб Україна перетворилася на зону, де гроші просто випаровуються в повітрі? Тож давайте, може, трохи візьмете ситуацію під контроль?» Ми не просимо вводити сюди європейську армію. Ми не хочемо, щоб тут бігали бельгійські поліцейські і питали: «Где ваша резиденция?» Ми просто хочемо, щоб найжирніші шматки корупції пішли під міжнародний контроль. Наприклад, суди. Щоб всі ці продажні «слуги Феміди» перестали відпускати потрібних людей за дзвінком «зверху». Або слідчі органи – щоб не закривали справи, як тільки туди приходить чемодан з «аргументами». Або поліція – щоб вона ловила злодіїв, а не працювала в їхній охороні. Це може спрацювати. Або ні. Але якщо ми навіть не спробуємо, то через рік будемо сидіти в тому ж болоті, тільки ще глибше. І ось головне питання: що думаєте ви? Якби український народ звернувся до європейських країн, яким ми ще довіряємо, із пропозицією запровадити пряме європейське управління слідчими органами, судами та поліцією – ви б підтримали це? Буквально ввели своїх замість наших. Саме тих, хто тут розводить корупцію. А ми дамо їм мандат на розслідування, арешти та жорстке покарання. Якщо так – давайте шуміти. Якщо ні – ну, значить, продовжуємо жити, як жили, і сподіватися, що в один прекрасний день у корупціонерів раптово прокинеться совість. Спойлер: не прокинеться.Першими питаю вас, моїх найблизькіших друзів з Телеграму. Для цього прошу проголосувати нижче 👇. Дякую!
👁 70 25-02-07 12:08
Спочатку вони ридають під ковдрою, лупляться лобом об стіну, волають, що нічого не виходить. А ти такий приходиш, кажеш: "Ось, хлопці, відповіді на всі ваші питання!" І що? Вони вже кривляться: "А чого це ти в рясі? Ми в церкву не віримо!" Добре, кажу українською — "Ой, складно розуміти!" Перехожу на російську — "Непатріотично!" Кажу прості речі — "Нам треба щось мудрєніше, щоб аж ніхр*на не зрозуміти!"І в такі моменти я вкотре переконуюсь, що Ісус реально був Богом. Бо витримати оце все людське неподобство, ще й любити вас, пробачати та добро робити, навіть коли тебе вже на хресті розтягнули — це, вибачте, тільки Бог може. Я б уже давно всіх послав.Вчора, значить, пишу в Фейсбуці й Телеграмі: "Якщо щось продаєте на всю Україну, є для вас крута пропозиція, як знайти клієнтів". Думаю, ну бізнес же ж! Клієнти потрібні, тим паче нашому, українському. І що? Тиша. Як в склепі.Ок, думаю, зараз я вам покажу, як це працює. До цього мої проповіді дивились 25 людей. Вмикаю ту штуку, про яку вам вчора говорив. Не кажу, що саме, інтрига ж! І ось дивіться: наступне моє відео набере не 25, а 1000, а може й більше переглядів. Потім самі прибіжите, питатимете, як так вийшло. Тільки вже не самі будете, а в черзі стояти.І взагалі, коли я записую відео, а його дивиться всього 25 людей, з одного боку я радий — може, ці 25 щось таки зрозуміли. А з іншого — почуваюсь трошки божевільним, який говорить в порожнечу. Але це тимчасово. Потім натовпи прийдуть, і ви разом з ними.Всіх люблю, всім добра і Господнього благословення! Але не забувайте — Бог то любить, а я ще вчуся.
👁 55 25-02-06 07:32
Притча про доброго самарянина, або «Як не бути мудаком»Жив-був один хитрий законник — такий собі юрист від релігії. Він підкотив до Ісуса і вирішив показати свою ерудицію:— Учителю, а що треба робити, щоб отримати вічне життя?Ісус, як справжній майстер сарказму, відповів йому питанням на питання:— А що в законі написано? Читати вмієш?Той гордо випрямився, бо, звісно, вмів, і продекламував:— Любити Бога всім серцем, душею, розумом і силою своєю. А ще ближнього, як самого себе.Ісус усміхнувся:— Молодець, отримуй п’ять з теології! Так і роби — і будеш жити.Але законник був не простий. Він же прийшов не відповідь отримати, а себе виправдати. Тому швиденько додав:— А хто мій ближній?І тут Ісус йому каже:— Слухай, ось тобі історія.Один чоловік ішов з Єрусалима в Єрихон (а це, до речі, така собі дорога — там хоч туристичне бюро відкривай для грабіжників). Ну, і що ви думаєте? На нього напали розбійники, обібрали до нитки, відгамселили й кинули помирати в пилюці.І ось іде повз нього священник. Уважно подивився, покрутив носом, мовляв, «не моя парафія», і пішов собі далі.Потім проходив левіт — це такий богослужбовець, який мав би бути побожним. Подивився, зітхнув: «Ну, що ж, таке життя…» — і теж дременув далі.І ось їде собі самарянин. А це, на хвилиночку, був тип людей, яких у тогочасному Ізраїлі терпіти не могли. Вважали їх мало не сектантами. Але він зупинився, пожалів того бідолаху, перев’язав рани, посадив на свого осла, відвіз у готель, оплатив рахунок і сказав:— Ось тобі два динарії, подбай про нього. Якщо треба буде більше — повернуся, віддам.І тут Ісус повертається до законника:— Ну, так хто з цих трьох був ближнім для пограбованого?Той, вже без випендрежу, відповідає:— Ну, той, хто допоміг.— О! Так і ти йди та роби так само!І тут вся мораль: ближній — це не той, хто поруч живе, а той, хто не пройде повз, коли тобі погано. І віра тут ні до чого. Неважливо, які ти знаєш молитви, якщо тобі байдуже до чужого болю.Оцю 👆 шикарну історію записав євангеліст Лука (той самий, що був лікарем, а не просто автором релігійних текстів). Десь у 60-х роках нашої ери він сидів і занотовував все, що казав Ісус.Отже, суть цієї притчі не в тому, щоб знати закон, а в тому, щоб не бути байдужим козлом. Бо, як бачите, релігійні діячі пройшли повз, а допоміг той, від кого цього ніхто не чекав.Тому коли бачиш когось у біді — не шукай виправдань, будь тим самим добрим самарянином. Бо світ і так повен священників і левітів, які роблять вигляд, що їх це не стосується.
👁 52 25-02-05 07:21
Хто такий Ісус і навіщо він придумав церкву?Перше, що треба зрозуміти: Бог не може просто так з’явитися у нашому світі. Це як розробник комп’ютерної гри — він не може залізти в код і побігати там серед пікселів. Йому потрібен аватар.Так от, Ісус — це Божий аватар. Але не в стилі синіх прибульців із кіно, а в тілі звичайної людини. І щоб все було чесно, він не просто звалився з неба у повному комплекті, а народився, жив, ріс, працював, дружив, радів, сумував, терпів біль. А потім ще й пройшов через розп’яття, бо раз уже прийшов у цей світ, то по повній програмі.І прийшов він не просто так.Ісус не був царем, не командував арміями, не писав книжок. У нього не було ні грошей, ні влади. Він не підкорював країни, не будував імперій. Він просто навчив людей жити нормально.Так, ніякого чаклунства. Просто прийшов і сказав: «Хлопці, є Божі закони, давайте спробуємо їх виконувати — і побачимо, що вийде».Заповіді? Це ж не список магічних заклинань, а елементарні правила, щоб люди не перегризли один одному горлянки. Не вбивай, не кради, не бреши, не заздри, люби ближнього. Серйозно, нічого надприродного — просто будь нормальною людиною.І от уявіть: деякі почали це робити — і о диво! — життя у них стало кращим. Виявилося, що чесність, доброта і справедливість працюють не гірше за айфони і блокчейн.А що з церквою? А церква — це просто механізм, щоб ці правила не забулися через тиждень.Ісус не сказав: «Так, записуйте, зараз я створю містичний орден із секретними ритуалами». Ні, він просто зібрав учнів і сказав: «Йдіть і розкажіть усім, як жити правильно, щоб всім було добре».І церква — це не місце магічних обрядів, а центр профілактики хаосу. Місце, де тобі нагадують, що Божі закони працюють не тому, що їх написали в старій книзі, а тому, що вони — єдиний спосіб зробити життя нормальним.Тож якщо ти шукаєш справжнє диво — ось воно: виконуй Божі заповіді, і побачиш, що світ навколо тебе реально стає кращим. Ніякої магії, просто інструкція, яку варто прочитати і почати нарешті використовувати.
👁 40 25-02-04 07:15
Навіщо ходити до церкви і навіщо взагалі ці священники?Ах так, церква… Дивне місце, де люди добровільно збираються без бару, без концерту і навіть без халявного Wi-Fi. І навіщо вони туди ходять? Ну, очевидно, щоб постояти, послухати дивні співи та поспостерігати, як бородатий дядько в золотій накидці махає кадилом. Атракціон.Але якщо серйозно, то церква — це не про магію і містичні вібрації, а про одну просту річ: нагадування, що ти — не центр всесвіту. Так-так, уяви собі, світ не крутиться навколо твого дивана і твоїх «важливих» справ. У церкві людина нарешті згадує, що вона не Бог, що є щось вище, розумніше і важливіше за її особисті бажання.Священник же — це не шаман і не таємний агент Ватикану. Це людина, яка раз на тиждень нагадує тобі, що бути нормальною людиною — це не просто мем в інтернеті, а реальна, працююча концепція. Він пояснює, чому не варто поводитися як мудак, чому треба поважати батьків, не красти і не перетворювати життя оточуючих на пекло.Але найсмішніше ось що: людям недостатньо просто знати, що добре, а що погано. Їм треба, щоб хтось у рясі раз на тиждень приходив і нагадував. Як батьки, які щодня кажуть дитині: «Не жери пісок».Ще одна фішка церкви — це колективний ефект. У звичайному житті ти можеш думати, що весь світ проти тебе, що ти одинокий вовк і взагалі особливий. Але коли стоїш у храмі серед таких самих, раптом розумієш: ти не один шукаєш сенс життя. В усіх ті ж самі проблеми, страхи, питання. І стає легше.Ну і, звісно, сповідь. Це взагалі давній психологічний лайфхак. У сучасному світі за це беруть 100 баксів за годину і називають «психотерапією». У церкві це безкоштовно. Приходиш, викладаєш усе, що на душі, і отримуєш не засудження, а пораду, підтримку і шанс почати спочатку.Отже, церква — це не про «обряди заради обрядів» і не про чаклунство. Це місце, де тобі пояснюють, як не скотитися в хаос, дають шанс перезавантажити мізки і нагадують, що ти тут не один воюєш із життям.А священники? Це просто люди, які взяли на себе нелегку місію тримати нас усіх у межах пристойності. Бо якщо залишити людство без таких нагадувань, за місяць ми будемо не в церквах, а в кам’яному віці, з дубинами і в шкурах, відбираючи їжу в сусідів.Тож так, іноді корисно зайти до храму. Хоча б для профілактики, згадати про Господа.