Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Bochkala_WAR
Added 14 Jul 2024

Bochkala_WAR

@bochkala_war
Number of subscribers: 41 888
Photos: 14,200
Videos: 7,380
Links: 9,650
Description:
‼️Огляд та аналітика подій в Україні 🇺🇦Тут багато ексклюзиву та прогнозів від військового оглядача Романа Бочкали. https://t.me/bochkala_war Реклама та адмін: @ba1tazor
Source

Bochkala_WAR | Були у Марганці. Спілкувались із керівництвом міста. Дізнався про одну...

Telegram community logo - Bochkala_WAR Bochkala_WAR @bochkala_war
4 710 Views/Reach 2025-08-10 18:24 Message №23193
Були у Марганці. Спілкувались із керівництвом міста. Дізнався про одну неприємну річ, яка мене шокувала. Пʼємо каву, обідній час. Прильот. Ворожій 122 снаряд поцілив у будинок. Звичайний приватний будинок, в якому жила родина. Півбудинку не стало. Пожежу швидко загасили, люди живі. Але жити в цій домівці більше не можна. В таких випадках складається акт і людям нараховують кошти за знищене майно. Буває мільйон гривень чи навіть два. Буває і більше. Щоб можно було відремонтувати помешкання або переїхати в нове. Але є одне але. Місто Марганець внесли до зони активних бойових дій. А якщо житло знаходиться в зоні активних бойових дій, то виплати на його відновлення - заборонені. Програмою єВідновлення такі платежі теж не передбачені. Типу не раціонально - завтра може бути новий прильот. Чи не дай Боже ворог відіжме. Але ж мешканцям Марганцю від цього не легше. Там і зараз живе чимало людей - понад 25 тисяч. Проводиться мобілізація. Працює бізнес та заклади освіти, медицини, соціальної сфери. Та й не так щоб безпекова ситуація там суттєво змінилася в гіршу сторону. Ситуація так собі звичайно, але не критична. Тому в Марганці і здивувалися - чого раптом їх внесли в перелік зони активних бойових дій. Бо ворожа активність хоч звичайно і є, але приблизно така сама як і рік, і два тому. «Плюсів - ніяких. Тільки мінуси», - поскаржився мер Марганцю Генадій Боровик. Він розповів, що тепер, коли місто потрапило в цей сумний перелік, людям не можно виплачувати кошти навіть нараховані раніше. І навіть з місцевого бюджету. Тепер це нецільове використання. Є родини, яким гроші впали на рахунок за житло, знищене ще тоді, коли місто не було в зоні активних бойових дій. Але виплачувати їх - тепер заборонено. І це дивує.https://t.me/bochkala_war