Source
Blogvynov | Сприйняття часу повністю відносне…Згадайте, коли бувало йдете кудись і...
437 Views/Reach
2024-07-15 05:39
Message №742
Сприйняття часу повністю відносне…Згадайте, коли бувало йдете кудись і вам довго йти, ви задумались і ось ви вже на місці, навіть не помітили як дійшли… А буває навпаки, коли когось чекаєш або сидиш в черзі, то час дуже довго тягнеться… Буває коли сидиш спілкуєшся з цікавою людиною і здається пройшло зовсім мало часу, а насправді вже декілька годин…І от наше сприйняття часу залежить від нашої уваги.. Якщо навчитись нею управляти, то зможете самостійно налаштовуватись на потрібне вам сприйняття часу… Зможете створювати швидкий ритм, або навпаки дуже затяжний…Задумайтесь, чому так відбувається, в якісь моменти час сприймається як одна мить і декілька годин пролітають непомітно. Або навпаки, година очікування сприймається як вічність.. Просто подумайте, спробуйте самі придумати, як штучно зробити так, щоб час пролітав дуже швидко, що вам для цього потрібно?Все залежить від того куди ви направляєте увагу.. Якщо ви зайняті, зацікавлені, то час дуже швидко пролітає. А якщо ваша увага звільнилась, от ви стоїте в черзі, звикли що увага розсіюється, а тут пару годин треба просто стояти і час начинає пригальмовувати.. Коли ви збираєте увагу в одну точку, відключаєтесь від простору, то час буде пролітати швидко.. Коли ви навпаки потрохи концентруєтесь на всьому, трохи думок, людей, майбутнє, то час тягнеться довго.. Потренуйтесь і самі зрозумієте, який метод вам використовувати…