Source
БІОХІМІЯ та ПАТФІЗ | Solonskiy MD | Доброго вечора, любі 🎈Вирішив, що варто трохи познайомитись ближче — о...
9 840 Views/Reach
2025-08-03 18:28
Message №487
Доброго вечора, любі 🎈Вирішив, що варто трохи познайомитись ближче — ось продовження з постера 👇Перед другим курсом я відкрив підручник з ендокринології… і зрозумів, що нічого не розумію.«Не можна вивчити клінічну ендокринологію, якщо не розумієш мову, якою вона написана. А це — мова біохімії та патофізіології».
⠀Тому весь другий курс я намагався самотужки розібратись у біохімії, але лише в кінці року, коли звернувся до репетитора, усе нарешті почало зрушуватись з місця. Я вперше відчув, що розумію.⠀Саме тоді я закохався в цю дисципліну й усвідомив, що хочу допомагати іншим так само захоплено і глибоко її розуміти. З часом прийшло й розуміння: щоб навчити — замало знати, потрібно вміти пояснити просто, ясно й у контексті цілісної картини предмета.⠀Цього року я нарешті завершив квест під назвою НМУ імені О. О. Богомольця — і тепер розпочинаю свій шлях в ендокринології. Тому поступово з’являтиметься більше клінічного контенту. ⠀А вже завтра — більш детально розповім, що саме буде на каналі цього року і чому він стане корисним для тебе 😉