Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біловодська СВА/OFFICIAL
Added 14 Jul 2024

Біловодська СВА/OFFICIAL

@bilovodska_sva
Number of subscribers: 274
Photos: 7,550
Videos: 1,010
Links: 882
Description:
Офіційна інформація Біловодської селищної військової адміністрації Зв'яжіться з нами @bstg_feedback_bot

👥 Number of subscribers

274
Average/Day:: 0
Average/Week:: +5
Average/Month:: +4

👁️ Average views per message

64
Average/Day:: 69
Average/Week:: 64
ERR: 23.36%

📊 Messages per Day

3.5
Last day: 0
Week average: 3.1
Average per day: 3.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Сьогодні – дві наші області, робота в громадах. Спочатку наша Харківщина, а тепер Полтавщина.Були сьогодні з командою в місті Дергачі нашої Харківщини, важливо, що це один із хороших прикладів, як почали відновлювати нормальне життя. Я вдячний усім, хто задіяний у відбудові житлових будинків, хто підтримує людей, хто зберігає робочі місця та роботу підприємств наших українських в Харківській області, в усіх наших регіонах. Провів нараду в Харкові – передусім щодо безпеки та енергетичних питань. Енергетика – одне з перших питань завжди. Розуміємо, як поступово, крок за кроком буде заповнюватись дефіцит електрики. Урядовці мають чіткі завдання, і відповідальність персональна.І сьогодні ж також була у нас Полтавщина. Зустрічі з підприємцями, з робітниками в рамках платформи «Зроблено в Україні». В тому числі й оборонні виробництва. Багато ініціатив бізнесу, готовності компаній працювати заради держави, пропонувати нову продукцію. Ми будемо підтримувати все це та збільшувати державні замовлення.Дякую всім, хто зміцнює Україну! Дякую кожному, кожній, хто захищає українські інтереси – інтереси держави і людей!Слава Україні!
Була дуже детальна і тривала розмова з міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним. Аналіз роботи міністерства та відповідних підприємств нашої «оборонки» – те, що досягнуте, і те, що заплановане. Хороші результати є. Багато різних аспектів – і по нашій броньованій техніці, і щодо дронів, і по артилерії. Я вдячний кожному й кожній, хто працює в наших оборонних підприємствах, нашій оборонній індустрії. Відчутно, що галузь стає вже зовсім іншою – більш сильною, більш ефективною. Дуже важливо, що нарешті в оборонному виробництві почали реально та помітно працювати іноземні кошти, і це велике наше досягнення. Не лише кошти державного бюджету, але й інвестиції партнерів в оборонне виробництво в Україні. Сьогодні ми визначились і з «Укроборонпромом», з нашими ракетниками щодо оновлених завдань. По багатьох напрямах маємо не просто вже потенціал чи якісь певні результати, а постачання для виконання завдань Силами оборони та безпеки – постачання, що зростає. Плюс по наших далекобійних дронах ми готуємо кроки, щоб вийти на більшу кількість і більшу якість. Україна свої інтереси завжди вмітиме захищати.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Провів сьогодні Ставку. Були доповіді Головкома Сирського та начальника Генштабу Баргилевича щодо фронту – наших дій, наших кроків та реальної ситуації з намірами та можливостями окупанта. Наше завдання – всіма методами та всіма силами забезпечувати постійне ефективне ураження російських військ, їхньої логістики, їхніх значимих позицій не лише на фронті безпосередньо, але й по всій доступній глибині. Доступній нашій далекобійності. І ми працюємо з партнерами, щоб збільшити цей наш рівень захисту. Але поки рішення партнерів очікуємо, ми шукаємо свої рішення, свої варіанти дій.Ключове при цьому – наші дрони, наша гнучкість у застосуванні дронів. Українські воїни вже довели, що є справжніми новаторами в багатьох напрямках застосування дронів. І це варто продовжувати – і ми будемо це продовжувати. Я вдячний кожному й кожній, хто із цим допомагає – хто виробляє дрони, хто постачає, хто тренує операторів дронів та загалом хто просуває цю тему. Українське лідерство в цьому технологічному аспекті – воно дійсно відчутне.
😒 кремль узаконив мародерство на тимчасово окупованих територіях України. Дайджест Центру стратегічних комунікаційНаприкінці минулого тижня в росії запатентували торговельну марку «Мелитопольская черешня», про що радісно розповіли всі ресурси. А 15 липня путін особисто дав дозвіл на пуск доменної печі №5 металургійного заводу в окупованому Єнакієво.Те, як москва завзято мародерить на тимчасово окупованих територіях, відомо ще з 2014 року. За ці 10 років методи не просто не змінилися, а стали, що називається, «в законі».Так, на ТОТ працює так звана «державна житлова інспекція», метою якої є виявлення порожніх квартир, чиї власники загинули або залишили регіон. Далі таку нерухомість оголошують «безгосподарною» та «націоналізують».Цікаво було б побачити реакцію Орбана, якби росіяни так само господарювали з будапештською нерухомістю, або, наприклад, запатентували Токайські вина. Наразі цього не відбувається виключно через існування ЄС, НАТО (членом яких є Угорщина) та інших інституцій, які протягом десятиліть не тільки дотримуються міжнародного права, а й захищають його. Зокрема й від таких як Орбан «каліфів на годину». 😠 Більше про «узаконене» кремлем мародерство на ТОТ читайте на сайті Центру. Підписатись на Spravdi у WhatsApp
Працюємо над тим, щоб цей тиждень став дійсно результативним у відносинах з нашими партнерами.Я провів сьогодні нараду із зовнішньополітичною командою Офісу та МЗС. Потрібні сильні рішення партнерів, які дозволять поставити цю війну на курс до її справедливого завершення. І я дякую кожному, хто демонструє відповідне лідерство – чесне лідерство.І сьогодні ж я підписав указ, який уводить в дію рішення РНБО щодо нової Стратегії морської безпеки України. Цей документ враховує безпекові зміни та новації, які ми забезпечили, зокрема, в Чорному морі, в розвитку наших сил. Це сучасна стратегія, і реалізуємо її разом з нашими партнерами. Найближчим часом я збираюсь обговорити з ними деталі цієї стратегії. З тими, хто так само, як і ми, бажає стабільної безпеки для своїх регіонів та всього світу.Дякую кожному, хто допомагає! Дякую всім працівникам наших державних інституцій, нашим воїнам, нашим спеціальним службам та всім представникам громадянського суспільства України, хто був залучений до підготовки стратегії.Слава нашим людям! Слава Україні!
Підписав сьогодні два документи. Перший – указ по відзначенню державними нагородами наших воїнів. 266 прізвищ. Воїни різних елементів Сил оборони України. Всі вони абсолютно заслуговують на нашу з вами шану.І другий документ: мною ініційовано законопроект, який здатен відновити справедливість саме в питаннях про те, кого ми шануємо, а хто внаслідок своїх власних дій втратив право на будь-яку повагу від українців. Це законопроект про внесення змін до Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України щодо позбавлення державних нагород за популяризацію або пропаганду держави-агресора чи вчинення інших протиправних дій проти України.Це стосується тих, хто отримував державні нагороди України, в тому числі Героя України, ордени «За заслуги» та інші, але обрав для себе не Україну – обрав ворога і зараз підтримує Росію так чи інакше або взагалі перебуває на її території.Потрібен правовий механізм реального позбавлення таких осіб усіх державних нагород України і почесних звань. Вони заслуговують тільки на одне «звання»: зрадники. А «нагородою» їм буде відповідальність перед Україною і нашими людьми за все скоєне проти України, проти нашої держави, проти нашої незалежності. Я прошу Верховну Раду розглянути цей законопроект уже найближчим часом.