Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - #Фронт | Біла Демократія
Added 14 Jul 2024

#Фронт | Біла Демократія

@bila_demokratiya
Number of subscribers: 401
Photos: 2,070
Videos: 317
Links: 2,460
Description:
Щотижневий аналіз подій на фронті від "Білої Демократії" Цікавтесь фронтом, інакше не помітите, як вороги штурмуватимуть уже ваше місто!
Source

#Фронт | Біла Демократія | 2/2)⚡️Покровський н-к: ворог просунувся в районі Єлизаветівки, намагаю...

Telegram community logo - 🇺🇦Біла Демократія #Фронт | Біла Демократія @bila_demokratiya
225 Views/Reach 2025-01-27 12:19 Message №4641
(2/2)⚡️Покровський н-к: ворог просунувся в районі Єлизаветівки, намагаючись підійти до траси Покровськ-Бахмут, яка нами вже давно не використовуєтьсяУ районі Покровська тривають бої на околицях. Ворога відкинули з Удачного, проте ворог просунувся східніше та південніше цього села. Видно, що тут москалі намагаються фізично перерізати трасу на Дніпро, йдучи на оточення Покровська та МирноградаПівденніше ворог лізе до адмінмежі Донеччини. Проте є й гарні новини звідси - орків вибили з околиць Андріївки та частково з Шевченка(поблизу Курахового)⚡️Курахівський н-к: розпочались бої за Дачне. Так як населений пункт вклинюється у ворожі порядки, то тримати оборону тут доводиться на три сторони. Чи необхідно стояти саме там - питання гарне, проте я не компетентний давати поради щодо цьогоПівденніше, ворог форсував річку Сухі Яли у районі між т.о. Зеленівкою та т.о. ЯнтарнимІ останнє звідси - Велика Новосілки. Це селище, яке стояло два роки, пало. Ворог окупував його та одразу почав це святкувати, махаючи всюди своїми трикольоровими ганчірками та запускаючи салюти. Проте, у цей раз ми відійшли краще, ніж очікувалось, тому влаштували москалям "теплий прийом" - здійснюються чисельні ураження ворога в межах селища. Так що орки потрапили в ту саму ситуацію, в якій були ми в Бахмуті у свій час.На інших ділянках без змінДо речі, тут назначили нового командуючого ОСУВ "Хортиця" - генерал-майора Драпатого. І тепер реально є надія на те, що він зможе нормально організувати роботу, по суті, всієї оборони Харківської, Луганської та Донецької областей. Побажаємо удачі йомуБіла Демократія🇺🇦