Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біатлон України
Added 06 Jan 2025

Біатлон України

@biatlon_ua
Number of subscribers: 1 236
Photos: 2,490
Videos: 18
Links: 2,220
Description:
Всі новини біатлону України і світу Співпраця @andrii_winter
Source

Біатлон України | Сьогодні було значно легше психологічно», — біатлоністка Дарина Чалик ...

Telegram community logo - Біатлон України Біатлон України @biatlon_ua
682 Views/Reach 2026-02-18 18:15 Message №6203
«Сьогодні було значно легше психологічно», — біатлоністка Дарина Чалик про естафету та досвід Олімпійських ігорДебютантка Олімпійських ігор-2026 Дарина Чалик виступила на заключному четвертому етапі жіночої естафетної гонки з біатлону. Стартувавши на 10-й позиції, українка зуміла підняти збірну на одне місце, перетнувши фінішну лінію на 9-му місці.У коментарі для пресслужби Національного олімпійського комітету України біатлоністка оцінила свій виступ на вирішальному етапі, а також розповіла про психологічну готовність до гонки та досвід дебютної Олімпіади.Про психологічну готовність до четвертого етапу«Я на юніорському чемпіонаті Європи бігла теж заключний етап, тож вже маю досвід. Звичайно, було хвилювання. Але сьогодні спеціально старалася не перевантажувати себе думками про гонку — після індивідуального старту зрозуміла, що трішки забагато думала. Тому цього разу намагалася бути спокійнішою психологічно».Про самопочуття перед естафетою«Сьогодні почувала себе добре. Я не скажу, що тоді [прим. в індивідуальній гонці] в мене був поганий стан. Мабуть, більше тоді психологічно не справилася, і тому такий невдалий вийшов старт. Якщо порівнювати мій перший вихід і сьогоднішню гонку, то сьогодні було значно легше психологічно. Думаю, цей перший старт був дуже важливим — через нього просто потрібно було пройти».Про подальші плани «Я вже дуже скучила за сім'єю. Хочеться додому, але ми додому не їдемо. В нас буде збір, і потім три заключних етапи Кубка світу у цьому змагальному сезоні. І лише тоді вже можна додому, побачитись з рідними».