Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біатлон Україна
Added 14 Jul 2024

Біатлон Україна

@biatlonUkraina
Number of subscribers: 3 973
Photos: 3,050
Videos: 377
Links: 1,950
Description:
Найсвіжіші біатлонні новини, і не тільки😉🔥 📸Наш інстаграм: https://www.instagram.com/_ukraine_biathlon_?igsh=b2V6bDFjaTB5dHNi Правила прості: наш чат без образ у будь-який бік👌 Виникли якісь питання? Пишіть їм: @apple_shock та @jeger_ny 😉
Source

Біатлон Україна | Біатлоністи плачуть від холоду? Смілива заява від Жустін Брезаз-БушеМо...

Telegram community logo - Біатлон Україна Біатлон Україна @biatlonUkraina
2 730 Views/Reach 2026-01-10 17:07 Message №5892
😱 Біатлоністи плачуть від холоду? Смілива заява від Жустін Брезаз-БушеМороз у –10°C у поєднанні з вітром, що посилював холод до –16°C, суттєво ускладнив умови на трасі.🇫🇷 Своїми враженнями поділилася Жустін Брезаз-Буше:«Умови сьогодні були складними. Я бачила, як біатлоністи плакали від холоду.» 🇫🇷 Про серйозні труднощі через мороз також розповіла Осеян Мішлон, яка була змушена значно утеплюватися:«Пiд час розминки я одяглатовсті рукавички та чотири шари одягу.» 🇺🇦 Свою оцінку погодних умов дав і капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний:«Те, що мінус 10, це ще не так катастрофічно. Тут дуже велика вологість, і просто весь одяг, і гвинтівка покриваються таким маленьким прошарком льоду. І це найгірше, тому що через це ти також сильно промерзаєш. І звичайно, що при такій погоді важко бігти, треба краще вдягатися. А чим більше одягу, тим воно тебе більше сковує. Але, коли добре зробиш розминку, то, в принципі, можна і в таку погоду боротися. Та приємніше, коли не так сильно холодно.» 📸: Nordic Mag & biathlon.com.ua