Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - beyond reanity
Added 14 Jul 2024

beyond reanity

@beyondreanity
Number of subscribers: 3 127
Photos: 1,610
Videos: 91
Links: 279
Description:
книжки, серіали та серфінг 🩵 telegram/instagram - @violonova
Source

beyond reanity | what does it mean to be alive? «Останнє кохання на Землі» (Perfect Sen...

Telegram community logo - beyond reanity beyond reanity @beyondreanity
984 Views/Reach 2026-03-10 22:50 Message №1898
what does it mean to be alive? «Останнє кохання на Землі» (Perfect Sense) - драматичний фільм Девіда Маккензі, в головних ролях Єва Ґрін та Юен Мак-Ґрегор, 2011 рік, Британіяотже, що в нас дано:Шеф-кухар Майкл та епідеміолог Сьюзен зустрічаються в найгірший для людства час загадкової епідемії - коли одне за одним починають зникати одне почуття за іншим_______якщо вам було сумно - подивіться кіно, і стане ще сумніше, так працює Zentropa Production (привіт, фон Трієр 🫶)почитала критику - кажуть, фільм провалився в прокаті, і можу допустити через що:зазвичай фільми-катастрофи (а як це назвати інакше?) мають дуже потужний феєричний фінал, ну ось як наприклад затонув Титанік, і всі померлиабо Меланхолія - після неї я взагалі не могла декілька годин розмовлятипроблема артхаузу в його динамічності, точніше, її відсутностіЄва Ґрін як завжди неперевершена (вона мені, до речі, дуже нагадує депресивну версію Енн Гетевей), Юен Мак-Ґрегор чудово вписався в роль, знято гарно (як же я люблю ручну камеру!), ставки ніби підіймаються (відчуття втрачаються), але таке враження, що фільм закінчується до моменту катарсисуя очікувала, що буду ревіти в кінці як белуга, але мене не довели, просто стало невимовно сумно через те наскільки змінюється життя всього людства без біологічних данностей. ми тут страждаємо через якісь людські проблеми, але справжнє пекло починається, коли в тебе забирають змогу відчувати світ через звичні "прийомники тіла"терміново хочеться дивитися на дерева, торкатися квітів, пити улюблену каву, їсти тортики та обійматисядуже багато обійматисяі відчуватиі переживати не через те, що відчуваєш забагато, а за те, що можеш цього більше не відчуватиале виплакатися все ж таки не вистачило)а ще тут в саундреках усюди Макс Ріхтер, але я б сказала, що це скоріше екранізація його музики - якщо сприймати цей фільм так, то може навіть сподобатися :)#reanity_дивимось