Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - beyond reanity
Added 14 Jul 2024

beyond reanity

@beyondreanity
Number of subscribers: 3 128
Photos: 1,610
Videos: 91
Links: 279
Description:
книжки, серіали та серфінг 🩵 telegram/instagram - @violonova
Source

beyond reanity | поки ви всі дивитесь дивні дива, я подивилася останній сезон Емілі в П...

Telegram community logo - beyond reanity beyond reanity @beyondreanity
558 Views/Reach 2026-01-01 14:15 Message №1785
поки ви всі дивитесь дивні дива, я подивилася останній сезон Емілі в Парижі 😁очевидно, що десь після 3го сезону все вцілому пішло коту під хвіст, але є в мене якась лояльність до історій, що сподобалися на старті, тому не могла пройти повз з хорошого:🥐 Емілі повернулася в Париж - слава богу, бо оце Емілі в Римі мені взагалі не зайшло🥐 Філіппіна Лерой-Больє, яка грає Сільві і якій 62 роки, це просто розйоб, мрію бути такою ж гарною, вишуканою, сексуальною та стрункою коли виросту 🥹всьо)))з поганого:🥐 сюжету тупо нема)) всі основні лінії втрачені, і серіал виглядає ніби скетчі за мотивами основної історії - там шось походили, тут шось походили, тут клієнт, там клієнт - взагалі нічого нового 🥐 не було Каміль 😭 все ще сумую за цією неймовірною жінкою з просто відпад яким низьким гарним голосом, особливо французькою!🥐 Мінді це якийсь паяц року, їй богу. мало того що вона мені не подобається ні зовнішньо, ні як персонаж, так ще й кількість перекоти-поле рішень в цьому сезоні просто зашкалювала. хочеться її прибити мухобокою 😩🥐 через відсутність основної лінії і салат з усіх побічних, відчуття що Емілі та Мінді просто перетрахали пів Парижу і ще трішки Риму)) тобто коханням тут щось взагалі не пахло (окрім останніх 5 хвилин останньої серії))короче, серіал своє віджив, але оверолл мені він сподобався естетикою (яка критикують всі кому не лінь)) та легкістю - для драми я читаю книжки))ps замість постеру ось вам фото молодої Філіппіни Лерой-Больє 😍#reanity_дивимось