Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - beyond reanity
Added 14 Jul 2024

beyond reanity

@beyondreanity
Number of subscribers: 3 128
Photos: 1,610
Videos: 91
Links: 279
Description:
книжки, серіали та серфінг 🩵 telegram/instagram - @violonova
Source

beyond reanity | писала Аня супер супер-позитивний відгук про перший сезон Макстон Холл...

Telegram community logo - beyond reanity beyond reanity @beyondreanity
723 Views/Reach 2025-12-09 09:06 Message №1738
писала Аня супер супер-позитивний відгук про перший сезон Макстон Холлу, чекала Аня на другий сезон і так раділа, коли його релізнули...а тепер тримайте від Ані розвал кабіни - в другому сезоні погано приблизно ВСЕдисклеймер: відгук буде не тільки моїм)) подруга-режисерка також балділа від першого сезону і ми з нею обговорювали що пішло не так в продовженні, а тому я прям втулю її цитати, з якими повністю згодна‼️ОБЕРЕЖНО, СПОЙЛЕРИ‼️отже, що в нас дано:Джеймс через події в родині йде в депресивне пʼянство. Рубі бачить його в плейбой стані з іншою, в них знову починаються конфлікти, а на кону ще одна організація благодійного балу, Оксфорд і взагалі майбутнє сімей Белл та Бофортів___мені щиро шкода витраченого на перегляд часу, бо по-перше, жодного нового конфлікту - вони ледь не калькою зняли ходіння по колу протореними стежками першого сезону, а по-друге, навіть в цих трьох соснах сценаристи автори придумали всього дві з половиною події на шість серій 🥲більше того, центральний конфлікт "багатий батько забороняє сину бути з жебрачкою" продовжує тягнутися як трамвай - тупо прямо і без розвиткуі коли в першому сезоні Мортимер Бофорт каже сину "якщо ти будеш з нею, я зламаю їй життя", то вгадайте, що він робить в другому, коли Рубі та Джеймс попри все обирають відкрито бути разом? бінго! руйнує їй життя))) такі сценарії і ми з вами можемо писати 😁десь паралельно тиняється-страждає вагітна Лідія, яка ніяк не може поговорити зі своїм коханим, бо... бо дивитися на нього здалеку і плакати романтичніше)) але на мою думку, акторка настільки гарна і стилісти її так круто одягли, що можна було б дати побільше екранного часу))десь третьою нікому не потрібною лінією друг-гей ходить дивиться на іншого прихованого гея, ну і достатньо, чоловіки не плачуть і стиль в нього не такий класний, нашо тут розвитоктак само як і таємничому водію, який таємничо блукає садами, торкаючись троянд, що посадила Корнелія Бофорт. ні, ні за що не здогадаюся, що він був її коханцем і що Джеймс - його син 🤓 давайте краще потягнемо інтригу на рівному містіну і особлива шана кількості рапідів у нікому не потрібному мільярді романтичних сцен та абсолютно беззмістовному закадровому тексту типу "якщо боротися за кохання то всьо буде добре", а якщо ви не зрозуміли, то ми це повторимо в кожній серії по три разину і додаю від подруги, дослівно 😁коротше, я так довго трималась, щоб сказати тобі, що цей сезон повна хуйня і загалом я розумію, нащо так багато голого торса Джеймса і рапідів - бо ніхуя не відбуваєтьсятаке враження, що я випадково клацнула на перший сезон і не можу повернути на другийА ще Рубі Белл супер тупа, бо коли в твоїх батьків забирають роботу, а з попереднього сезону ми знаємо, що вони такі бідні, що без цієї роботи вони помруть від голоду на наступний день, казати мужику, через якого це сталось - приходь до нас жити, батьки зрозуміють, це якась неадекватність з її боку. тому раптом у вас Макстон Холл був в списку на перегляд - сміливо викреслюйте, сумніваюся, що в третьому сезоні вони зможуть виправити це розчарування краще біжіть дивитись дивні дива))#reanity_дивимось