Source
ART✨YOGA✨ENERGY | Все, що ми знаємо про день нашої богині Живи і про неї саму, скоріш ре...
270 Views/Reach
2026-04-28 19:46
Message №530
Все, що ми знаємо про день нашої богині Живи і про неї саму, скоріш реконструкція, аніж спадщина. На превеликий мій жаль нашим предкам не вдалось передати древні сакральні знання по лініях прямої передачі нам із вами безпосередньо…Тому все, що ми знаємо і будемо знати про наших рідних богів - базуватиметься на відчуттях, духовних подорожах у несвідоме, інтуїтивних здогадках і прозріннях.Давайте зараз заплющимо очі, вдихнемо і видихнемо, і спробуємо відчути образ богині Живи… промовляючи лише тільки її імʼя здебільшого стає ясно: вона про життя, про все живе. І легко одразу прокладається паралель із більш збереженим поняттям свята колеса року Белтейн - це теж про життя, про кожне живе створіння Землі. Не дивно, що відзначання дня Живи співпало (хоча б і у реконструкції) зі святкуванням Белтейну. І також не сильно дивно для відаючих, чому конкретно початок травня здебільшого асоціюється з працею, аніж із культивацією життя. Белтейн лежить на протилежній спиці колеса року від Самайну (він же Хелоувін у більш сучасному контексті, або Велесова Ніч у рідновірській реконструкціі). І обидва свята у християнському світогляді були наділені відьомськими сенсами у негативній конотації: буцімто саме в ці ночі відьми збираються на свої шабаші. Але Самайн вдалося монетизувати. Його тіньові аспекти та вібрації знаходять відгук у більшості душ, втілених на Землі. Такі вже умови втілення тут: негативу завжди більше місця в матерії…принаймні наразі…А от радість життя для егрегоріальних систем Землі - дуже неприродна річ. Якщо ви помітили, сильно радіти і взагалі виходити у вібраційні плюси, у нас тут не заохочується на всіх рівнях. Белтейн не вдалося ані підтягнути під церковні свята, ані зробити вигідним комерційно. Навіть Вальпургієва Ніч, старанно притягнена до імені Святої Вашьпургії, отримала ту ж негативну конотацію і не отримала широкого визнання. На відміну від Дня Праці. Соціуму все ще не потрібні люди, які радіють життю. Але соціуму завжди були, є і будуть потрібні слухняні робітники. День Праці відвоювали, та працювати менше не стали, а середній клас на межі зникнення. Тому енергії мортідо знову переважають над енергіями лібідо. Але саме лібідо до життя - це те, що ми пригадуємо, пробуджуємо і культивуємо посередині між Весняним Рівноденням і Літнім Сонцестоянням. Щоб бути готовими потім зустріти новий етап, коли для нього прийде час. Щоб мати жагу бути. Щоб розквітати разом із природою. Все у ній зараз паркується, щоб примножитись. І наша енергія так має відновлюватись. Саме для того, щоб ми могли повертати собі себе, оновлювати природні ритми, та не дати мортідо перемогти лібідо абсолютно (це протистояння завжди буде, воно ніколи не зникне, але ми не маємо втрачати баланс), я роблю особливі практикуми на кожну сакральну дату колеса року. Найближчий практикум 1-2 травня (із самостійною підготовкою учасниць 30 квітня).Відчуваєш, що прийшов час вдихнути життя? Тоді приєднуйся Всі деталі тут вже є⬆️#проенергії #відьомство #witchtalk