Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стережіться обізян!
Added 14 Jul 2024

Стережіться обізян!

@bewareofthemonkies
Number of subscribers: 426
Photos: 368
Videos: 39
Links: 7
Description:
Дорожні замальовки про їжу та життя людей від молодих і безстрашних мандрівників у загадковій Індії і не тільки
Source

Стережіться обізян! | Привіт! Захотілося написати сюди, що у нас нового:🥃 Podil East India C...

Telegram community logo - Стережіться обізян! Стережіться обізян! @bewareofthemonkies
543 Views/Reach 2025-07-11 09:38 Message №466
Привіт! Захотілося написати сюди, що у нас нового:🥃 Podil East India Company закрився, а бажання щось робити не пройшло. Тому ми зараз проводимо поп-апи - на один день (було й два) заходимо на кухню чи за бар дружніх нам закладів і готуємо хіти страв та коктейлів Осту, а також новинки. Наступна подія відбудеться 23.07 в Squat17b (Терещенківська, 17Б), будуть коктейлі.🛺 Ще цікавинка. Ми (я і Адам) долучилися до організації групової поїздки в Індію. Це буде йога тур, але без фанатизму - езотерики, медитацій тощо. Зранку йога від @richardstarrkie, потім пляж, екскурсії, індійська їжа. Увечері по можливості теж йога, залежитиме від вечірньої програми, бо там можуть бути коктейлі. Маршрут для новачків з підняттям ставок: спочатку чілові 8 днів у Гоа в португальській віллі (на хвилиночку 💅🏻), а потім 2 ночі в Мумбай із обходом основних визначних місць.Оскільки наша з Адамом відповідальність, щоб усі були наїжені і культурно-історично наповнені, то буде багато індійської їжі, обійдемо по максимуму наші улюблені місця. Буде навіть ресторан, який входить в топ-100 світу та топ-50 Індії. Коли:виїзд із Києва - 16 вересняприїзд до Києва - 1 жовтняВ Індії - 19-29 веерсня.Маршрут: Гоа - МумбайГрупа - до 8 людейЦіна - 1800 доларів У вартість не входять авіаквитки, віза, харчування та розваги. Раптом вам цікаво, то ще є кілька місць. Ну і більш детально поспілкуємося в особистих.А поки що, до зустрічі у Сквоті!👋