Source
BeneTour | Допис колеги з авіації надихнув мене написати про те, що в 2021 році я...
47 Views/Reach
2025-11-24 13:31
Message №236
Допис колеги з авіації надихнув мене написати про те, що в 2021 році я була на виробництві Do&Co в аеропорту Бориспіль. ☝️Скажу чесно: поки сама не побувала на там , думала, що «їжа в літаку» — це просто підігріти й подати.Але там — цілий окремий світ.Перше, що мене вразило:👉 у літаку ми відчуваємо смак лише на 30–40%.Серйозно! На висоті повітря сухіше, тиск нижчий — і наші смакові рецептор «вимикаються».Тому страви для авіакомпаній готують із більш яскравими смаками та спеціями.Те, що на землі здається солонуватим чи занадто ароматним — у повітрі стає ідеальним.А тепер найцікавіше 👇Пілоти ніколи не їдять однакові страви.Це правило безпеки: щоб у разі проблем з їжею (алергія,індивідуальна реакція, навіть банальне нетравлення)другий пілот залишався «в строю».Тому для них готують дві різні порції.‼️А взагалі, весь цей процес — це ювелірна робота: від стерильних кухонь до герметичного пакування, від точного таймінгу до того, як кожен набір страв кріпиться на візочку, щоб витримати турбулентність.👌