Source
Міський голова Андрій Білоусов | Сьогодні провів чергове засідання Ради безбар’єрності при виконавчому ...
11 600 Views/Reach
2026-02-19 16:01
Message №13821
Сьогодні провів чергове засідання Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради. Це дієвий майданчик, де ми спільно з депутатами, профільними фахівцями, ветеранською спільнотою та громадськими організаціями, що опікуються людьми з інвалідністю, працюємо над інклюзивністю громади. Головна мета — зробити місто зручним для кожного мешканця: ветеранів, що мають поранення, людей з інвалідністю, батьків з візочками та літніх людей. У місті вже функціонує перший «Безбар’єрний маршрут», працюємо над реалізацією наступних маршрутів, а всі заклади, які ми реконструюємо та оновлюємо — лікарні, школи, садочки, територіальні центри та ЦНАПи — обов’язково відповідають сучасним нормам інклюзивності. Працюємо над оновленням громадського транспорту Кам’янського. В межах співпраці з Європейським інвестиційним банком уклали контракт на постачання 17 нових низькопідлогових вагонів. Вони будуть повністю пристосовані для потреб маломобільних груп населення. Перші три вагони очікуємо вже в найближчі три місяця. Минулого року ми приступили до капітального ремонту наших тротуарів, і в цьому році ця робота буде продовжена. Паралельно завершено будівництво чотирьох посадкових майданчиків на проспекті Василя Стуса, в цьому році облаштуємо сучасні платформ на площі Софії Шаповалової (ДМК) разом з зупиковими павільйонами. На засіданні схвалили Програму створення безбар’єрного простору на 2026-2030 роки. Дякую всім учасникам Ради за конструктивну роботу та фахові пропозиції. Разом робимо Кам’янське зручним та доступним для кожного мешканця громади!🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske