Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BeHealthy 🇺🇦Олександра Петренко
Added 06 Dec 2025

BeHealthy 🇺🇦Олександра Петренко

@beHealthy_channel
Number of subscribers: 4 922
Photos: 59
Videos: 7
Links: 101
Description:
Канал про твоє здоров’я від натуропата Олександри Петренко Insta: aleksandrapetrenko
Source

BeHealthy 🇺🇦Олександра Петренко | Привіт❄️☃️Деколи холоди не просто втомлюють, деколи вони прям суттєво ...

Привіт❄️☃️Деколи холоди не просто втомлюють, деколи вони прям суттєво впливають на фізичний та психоемоційний стан Насправді терморегуляція - це дуже складний процес і наш організм витрачає шалену кількість ресурсів, коли стає холодно.Щоб компенсувати це та підтримати свою теплокровну систему, треба згенерувати більше тепла.А тепло - це побічний продукт метаболізму.Відповідно, треба «розігнати» метаболізм.Щоб «активувати» метаболізм та виробити більше тепла наш організм намагається підвищити рівень гормонів щитоподібної залози.Також може зростати рівень кортизолу та адреналіну.Людина, яка в ресурсі, ніяк не відчуває цих коливань та нормально переносить такі холодні періоди.А ось коли залози (наднирники, щитоподібна) вже і так виснажені - то тут починається ось цей ефект «розбитості» в холодний період.Та сама осіння / зимова хандра власне звідси і походить.Великою помилкою буде їсти «сиру» та знежирену їжу.Тому, всі зелені салатики та куряча грудка замінюються тушкованими коренеплодами та качкою (наприклад).Ну і допомогти їх перетравити та окислити в енергію - теж буде не зайвим . Тому, препарати для кислотності шлунку, бича жовч, убіхінол, вітамін С, рибофлавін, карнитин - будуть не зайві в цей період та покращать терморегуляцію Сезонність та наявність холодної зими, в яких ми розвивались поколіннями, сформували в нас певну роботу ферментативних систем та особливості метаболізму.Жувати грін-салат, не їсти білки та жири тваринного походження можна тоді, коли ти поколіннями формувався під пальмою та без зими з мінусом.Всім гарної терморегуляції ☃️