Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Позивний BBC
Added 14 Jul 2024

Позивний BBC

@bbc_ab3
Number of subscribers: 1 047
Photos: 328
Videos: 225
Links: 492
Description:
Доброволець з початку Великої Війни. В своєму підрозділі, з самого його створення. Поїхав з Одеси, порубитись в Київ. Опинився в посадці під Бахмутом, у складі 3 ОШБр. Зв'язок: @bbc05
Source

Позивний BBC | Одеський проукраїнський пасіонарій - заміна.Згадуючи старий склад деяк...

Telegram community logo - Позивний BBC Позивний BBC @bbc_ab3
1 500 Views/Reach 2025-03-27 09:03 Message №609
Одеський проукраїнський пасіонарій - заміна.Згадуючи старий склад деяких націоналістичних організацій Одеси, початку 2014 року - хтось одразу після активної вуличної фази відійшов від справ. Хтось продовжував вектор руху. Хтось і наразі вже більше десятку років відстоює державність.По прикладу Патріоту України, 13-14 року, - з погляду сьогодення, це були феноменальні люди, у більшості специфічні, але у той час вступали у нерівний бій на вулиці з мусорами, місцевими та навезеними підорами. З високою ініціативою та фантазією. У відповідь могли отримати лише проблеми та арматуру в голову. То ж внутрішня мотивація цих людей була безсумнівно непохитною. У більшій своїй частині, без вагань приєдналась до безпосередньої участі у війні, з самого початку, у складі піхоти: хтось в 14, хтось у 22.Левова частка цих воїнів знайшла смерть та відвічну пам'ять, в головах поки живих побратимів, в боротьбі за жовто-синій стяг над нашими містами. Левова частка і так невеликої кількості воїнів.І суть в тому, що російський пасіонарій в Одесі втрат майже не зазнав. Під російським пасіонарієм я також маю на увазі, окрім відвертих підарів, тих чортів, що за гроші без вагань підтримають будь якого істинно-проросійського чи латентно-проросійського представника.Просто подивіться на склад управління різних відділів міського управління, чи на склад ОМР чи ООДА. Там просто клєйма ніде ставити. За те половина має фото в камуфляжі.Не є секретом, що дійсно активна верства населення, що цінить державність країни, вже давно на війні, чи на війні загинула. Хоча є частина, яка вже покинула лави Сил Оборони, через пораннення, здобуті в бою. Але їх відверто мало.Таким чином я вважаю, що доля Одеси буде бурхливою та зовсім не позитивною, в сфері Українізації та процвітання. Бо хапуги та підори просто приспані та чекають свого часу. Але весь цей час вони нарощують свій вплив та зв'язки.Чи будуть розбудовою та відстоюванням, на вулиці чи в політиці, займатись військові? Наврядчи. Вони вже віддають найдорожче.А у молодь з рожевим волоссям, яка вважає, що плакатик про те, що в міста знов щось сп*здили, щось змінить - я не вірю.📱 Позивний ВВС - Підписатись📱 Instagram