Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦
Added 18 Nov 2021

🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦

@bathammers
Number of subscribers: 1 505
Photos: 26,600
Videos: 8,210
Links: 4,670
Description:
Волонтерім постім хуйню Це ОСОБИСТИЙ канал, не фантазуйте про інше Більшість адмінів родом з Запоріжжя 💅 Предложка, донати @cbshmeme_bot Канал фонду (звіти) @bathammers2
Source

🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦 | Відпишусь вам про відчуття по кацапамТак склалось, що в мене всі ці 4 ...

Відпишусь вам про відчуття по кацапамТак склалось, що в мене всі ці 4 роки великий досвід спілкування з кацапами і перебування в їхньому інформполі. Не скажу, чому і як це сталось, просто такий от факт.І зараз у них стався якийсь переломний момент в сприйнятті війни. Їх чомусь дуже сильно пошатнув саме Куп'янськ. Після звільнення міста у багатьох кацапів прям руки опустились. Багато кацапів перестали ходити в чати і коменти щоб писати як вони хахлів зараз ух і все. Ну а після Куп'янська був Вайтрекс, Венесуела, 3 їхні танкери і зараз от Іран. А вєрховний говнокамандающій весь цей час мовчить.Все це відбувається на фоні тотальних блокувань всього навколо, на фоні впровадження нових і дуже відчутних податків, на фоні підвищення цін на ЖКХ, ну і на фоні скорочень на заводах.І, як ми вже писали, починаючи с завтра, ця війна буде вже довшою за вєлікую отєчіствєнную. (їх до речі всю школу задрачівають цифрою "1418 днів")Тому, саме зараз, по моїм відчуттям, відбувається злам їхньої суспільної думки. Можливо це надасть нам (нарешті) стратегічної переваги на полі бою. А можливо не надасть, хто знає, бо вкраїнчики часто не кращі за кацапів. Так що, відчувається це так, що це вже останній рік війни.