Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Баштанський партизан 🚜
Added 06 Jan 2025

Баштанський партизан 🚜

@bashtanka_now
Number of subscribers: 5 144
Photos: 48,500
Videos: 13,300
Links: 3,150
Description:
Ми з Баштанки - п***й танки 🇺🇦 Актуальні новини📍 Без фейків 👺 Фото та відео 📹 Нам довіряють 🙏🏼 Наші контакти: e-mail: [email protected]

👥 Number of subscribers

5 144
Average/Day:: -2
Average/Week:: -5
Average/Month:: -30

👁️ Average views per message

673
Average/Day:: 592
Average/Week:: 645
ERR: 13.08%

📊 Messages per Day

2.9
Last day: 0
Week average: 7.3
Average per day: 2.9

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Доповідь Головкома Олександра Сирського. Фронт, передусім захист на Покровському та інших напрямках на Донеччині. Саме на Донеччині сконцентровано найбільше зусиль окупанта. Я дякую всім нашим підрозділам за стійкість.Окремо хочу відзначити за бої саме на Покровському напрямку наших воїнів Сил спеціальних операцій і 59-ї штурмової бригади Сил безпілотних систем. Новопавлівський напрямок: воїни 5-ї штурмової бригади та 225-го окремого штурмового полку – дякую вам!Кожне російське намагання прориватись уперед має отримувати належну вогневу відповідь українських сил. Зокрема, знищуємо російські диверсійні групи, які намагаються просуватись і заходити в українські міста й села. У жодної такої російської ДРГ шансів на виживання не буде.Сьогодні Головнокомандувач і міністр оборони вже обговорювали, які сили та засоби необхідні для більш результативного знищення окупанта та більш відчутних українських далекобійних ударів. Максимально забезпечимо. Непростою залишається ситуація в прикордонних районах Сумської та Харківської областей. Російська армія продовжує знущатися з наших людей на Херсонщині та Миколаївщині, атакуючи цивільних різними типами дронів. Будемо відповідати їм відчутно. Дякую всім, хто забезпечує Україні необхідні бойові результати!
Протягом дня тривали роботи в різних регіонах нашої держави, від Харкова до Львова, після російських ударів. Росіяни продовжують застосовувати цю їхню специфічну тактику терору проти нашої держави, завдаючи ударів концентровано по тому чи іншому місту, по тому чи іншому нашому регіону. Наповнення таких ударів вони намагаються тримати на рівні близько 300 «шахедів». У ніч на суботу було 339 «шахедів». Уже ближче до вечора сьогодні знову повітряні тривоги, знову «шахеди» в небі. Значну частину наші воїни збивають. Але, на жаль, не всі. Крім того, російська армія продовжує використовувати також сотні спеціальних дронів – імітаторів «шахедів» у кожному своєму ударі. Завдання цих дронів – перевантажити протиповітряну оборону та ускладнити збиття «шахедів». Це їхній свідомий і підлий терор. На жаль, минулої ночі були загиблі від російського удару. Двоє загинули в Чернівцях. Мої співчуття рідним та близьким. Ще десятки людей постраждали – у Чернівцях, також на Львівщині, у Харкові. Усім надається необхідна допомога. Є пошкодження на Волині. Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет. Наближаємо домовленість, і це буде багаторівнева домовленість, щодо нових систем «Петріот» та ракет до них. Вкладаємось у власне виробництво – передусім дронів, у тому числі дронів-перехоплювачів. Будемо продовжувати наші активні дронові операції на російській території у відповідь на їхні удари. І як завжди, будемо діяти асиметрично – і це ефективно.
Говорив із військовими. Доповідали по фронту, по наших операціях. Вдячний усім нашим воїнам за стійкість. Ми працюємо зараз із партнерами над новим постачанням, над більшим виробництвом зброї в Україні та над більшим забезпеченням нашої армії. Є хороші домовленості вже, очікуємо ще домовленостей. Будемо працювати для цього наступними тижнями. Важливо реалізувати кожну домовленість якнайшвидше, щоб відчувалося реально, що є більше сил, більше засобів, більше захисту неба, більше систем ППО. Це ключовий пріоритет. Маємо політичні сигнали найвищого рівня – хороші сигнали, у тому числі від Сполучених Штатів Америки, від наших європейських друзів. За всіма доповідями постачання відновлено. Продовжимо працювати на наступному тижні з американською стороною на військовому рівні, зокрема наші військові з генералом Келлогом. Готуємо й нові європейські оборонні пакети. Очікуємо найближчим часом сильних кроків і щодо санкцій проти Росії за цю війну: тиск повинен спрацювати. Я очікую детальних звітів від урядовців, від команди Офісу по кожній домовленості з нашими партнерами, по кожному результату, який ми очікували: що досягнуто і що досі на виконанні. Висновки будуть – персональні кадрові висновки. Слава Україні!
Путін учора влаштував бенефіс, зокрема, і для Сполучених Штатів Америки. Говорив він абсолютно відверто. Так, він хоче всю Україну, і хоче не чотири роки, не з 2014 року, а давно, – він так сам сформований, російським імперіалізмом. І коли він говорить про Україну і щось там ще про ноги російських солдатів, він говорить також про Білорусь, про країни Балтії, про Молдову, і про Кавказ, і про такі країни, як Казахстан, і про всі місця на землі, куди можуть дістатись російські вбивці. Влада Путіна закінчується там, де закінчуються можливості російських вбивць.Звісно, Україна буде захищатись. І кожному у світі треба визначатись. Ми зі свого боку в Україні ухвалили ряд нових рішень, враховуючи відвертість російських вбивць, які заявляють, що не збираються зупинятись.Перше: будуть нові наші міжнародні заходи заради дійсно відчутних міжнародних санкцій проти Росії. Ми також активізуємо всю санкційну роботу в Україні – внутрішню роботу, щоб кожен, хто досі допомагає Росії, або будь-яким чином з нею співпрацює, або зберігає бізнеси на окупованій території, – щоб кожна особа відчула, що це абсолютно злочинна діяльність. Друге: направимо більше ресурсів у наші дрони всіх типів, від дипстрайків до конкретного захисту від російських ніг на фронті. Третє: ми змінимо деякі кадрові позиції, зокрема в українському дипломатичному корпусі, а також в управлінні інституціями, щоб збільшити український потенціал як у відносинах з партнерами, так і потенціал внутрішньої української стійкості. Що стосується дипломатичного корпусу, то за місяць – в тому числі у форматі наради з усіма українськими послами – зробимо висновки щодо цієї трансформації.Зараз місяць особливих заходів заради нового тиску на Росію – на окупанта, – щоб ускладнити їм ситуацію, а отже, щоб спростити нам шлях до миру.Деталі сьогоднішніх доручень главі Служби безпеки України непублічні. Окремо будуть рішення РНБО, вони вже готуються. І фактично в щоденному режимі будемо інформувати про те, що роблять українські дипломати заради досягнення наших українських цілей.
Ставка – була дуже детальна доповідь по фронту. Окрема увага – Сумщині, діям у прикордонні. Я вдячний нашим підрозділам за стійкість. У росіян там були різні плани, наміри – абсолютно божевільні, як завжди. Стримуємо та знищуємо цих убивць, захищаємо нашу Сумщину. Також дуже детально обговорили всі домовленості щодо постачання зброї: контракти, фінанси, конкретні зобов’язання партнерів. Обсяг підтримки на цей рік – найбільший за всі роки повномасштабної війни. Доручив іще збільшувати роботу з партнерами заради інвестицій у наше виробництво, у нашу зброю. Ми готуємо й нову платформу для таких виробництв. Це довготривала, системна робота, і я хочу подякувати кожній країні, яка вже бере участь. Ми готуємо нові домовленості на наступний тиждень – ми разом із партнерами по НАТО. Саме щодо інвестицій у виробництво. І це передусім технології, це передусім дрони, снаряди до артилерії. Окремо працюємо й щодо дронів-перехоплювачів, які мають збільшити захист від «шахедів». Кілька наших вітчизняних підприємств – а відповідно, видів дронів – дають результати. Ми працюємо з партнерами заради більш відчутного фінансування, і це, я впевнений, буде. Обсяги виробництва перехоплювачів уже нарощуються.
Зараз у Харкові надають допомогу людям, які були поранені російськими бомбами. Це був жорстокий удар по місту просто посеред дня, і фактично всю цю добу вони бʼють по нашому місту Харків. Минулої ночі по Харкову був масований удар дронів, тепер – авіабомби. Десятки людей за добу постраждали. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким.І хто б там що не казав, це російські удари не «у відповідь», а на знищення. Цілковитого знищення життя вони хочуть. І в абсолютно всіх містах, селах на окупованій території справді видно, що означає прихід Росії. Єдине, про що піклуються окупанти, – це про військову інфраструктуру та про свою можливість вивезти з України все цінне. За більш ніж 11 років війни Росії проти України принесли вони на нашу землю нове тільки одне, і це дійсно найбільш поширений російський продукт, – руїни та смерті. Маємо цьому й надалі протидіяти. Я дякую всім у світі, хто допомагає. Не можна послаблювати жодну форму тиску на Росію – ані ті формати, що вже застосовані, ані ті способи тиску, що готуються. Росіяни готуються продовжувати війну, ігнорують усі мирні пропозиції. Вони повинні за це відповідати.
☀️Щодня ми користуємося ванною, змиваємо унітаз, миємо посуд — і майже ніколи не замислюємося, куди зникає вся ця вода. Тим часом за звичними побутовими зручностями стоїть складна система каналізаційної інфраструктури та щоденна, майже непомітна, але надзвичайно важлива праця людей.Каналізаційники (Микола Васильович, перепрошуємо за те слово 🙏)— це ті, хто щодня стикається з тим, від чого більшість воліє триматися подалі. Їхня робота виснажлива, важка і психологічно, і фізично. Вони працюють у темряві каналізаційних колодязів, у бруді, вологості, серед неприємних запахів і навіть у небезпечних умовах — з ризиком обвалів або впливом токсичних газів.🦾Фізичне навантаження — колосальне. Щоб витримати таку працю, потрібно мати неабияку силу, витривалість і мужність. Але не менш важко й морально — щодня бути в контакті з тим, що більшість вважає брудом і відразою.Попри свою 😞важливість, праця каналізаційників часто залишається в тіні. Але сьогодні хлопці ми про - Вас! ❤️‍🩹Дякуємо, цінуємо! Саме завдяки вашій відданості у нашому місті зберігається чистота, запобігаються епідемії, забезпечується комфорт і гігієна життя. 🫶Їхня робота заслуговує на щиру повагу та вдячність.🚜І на разі у нас відбувається заміна аварійної ділянки каналізаційного колектору на перехресті вулиць Українська - 6 Повздовжня. Локація на фото саме звідти.🐝Ну а далі "газета Міськводоканалу" розповість про виконану роботу за тиждень:🔵 Замінено частину каналізаційного колектору ДУ-225 довжиною 41 м на перехресті вулиць Українська - 6 Повздовжня;🔵 Усунули 3 аварійних витоки на мережі та з колодязів;🔵 Виконали ремонт дозуючого обладнання хлору;🔵 Відремонтовано засувку ДУ-200 на НС І-ІІ підйому;🔵 Виконували роботи з обслуговування електрообладнання підкачуючих станцій та свердловин;🔵 Відпрацювали звернення від споживачів;🔵 Обслуговували систему водовідведення міста та надавали послуги для ОСББ.☺️ Якщо дочитали нас до кінця, тисніть на 💜 Вам не складно, а нам приємно відчувати зворотній зв'язок.😉 Працювала для вас, завжди ваша команда КП "Міськводоканал" Баштанської міської ради.
Вчора, 05 квітня 2025 року, борці Софіївської громади вирушили в дорогу за новими нагородами🚌 на турнір відкритої першості з греко-римської боротьби, який проходив у місті Вознесенськ.🇺🇦Серед більше ніж 100 учасників, була й команда Софіївських Соколів, до речі теж не маленька:🤼‍♂️ Решетник Іван, Васильєв Артем, Говоров Максим, Крижановський В'ячеслав, Говоров Михайло, Говоров Артем, Черноус Кирил, Катишова Поліна, Бецала Варвара, Бойко Єгор, Гром Дмитро, Караман Святослав, Борщ Анастасія, Гострик Дар'я, Мєрєуца Єва. Турнір був досить насичений 💯🔶 сила-силенна борців, які постійно покращують свою фізичну форму,🔶зустрічі, які мали непередбачуваний результат,🔶 емоції учасників та групи підтримки, 🔶 напруга, яка нависає до останньої хвилини змагань,🔶 цікавість до кожного використаного прийому 🤼‍♂️ та розуміння, що ці спортсмени точно вже не діти 💯Але такі події тільки змушують всіх рухатися вперед 💪Маємо такі результати:- Решетник Іван ІІ місце -Черноус Кирил І місце -Говоров Михайло ІІІ місце-Катишова Поліна ІІ місце- Бецала Варвара ІІІ місце - Гром Дмитро І місце - Караман Святослав ІІІ місце - Борщ Анастасія І місце -Гострик Дар'я ІІ місце - Мєрєуца Єва ІІ місце Вітаємо переможців та учасників 🎉 адже вийти на килим, вартує великих зусиль 💯 Ми впевнені, що кожного разу ви зможете досягти більшого, головне не зупинятися🤞🤼‍♀️Щиро дякую Софіївському сільському голові Валерію Римчуку за постійний двигун розвитку молоді, спорту та всієї Софіївської громади в цілому 💙💛Слава Україні Героям Слава 🫶