Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською
Added 14 Jul 2024

Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською

@barcelonnikua
Number of subscribers: 1 671
Photos: 32,100
Videos: 1,800
Links: 27,200
Description:
Новини, факти та різна всячина про наш улюблений футбольний клуб. Зроблено фанатом для фанатів😁 Резерв: https://t.me/+w6tLJMFh5y1hOTk6 Реклама: @barcelonnikua_add Діскорд (але обов'язково бути підписаним на канал тут):https://discord.gg/an5UtANw7

👥 Number of subscribers

1 671
Average/Day:: -6
Average/Week:: -4
Average/Month:: +7

👁️ Average views per message

600
Average/Day:: 596
Average/Week:: 617
ERR: 35.91%

📊 Messages per Day

2.3
Last day: 16
Week average: 5.1
Average per day: 2.3

Logo change history

Name change history

Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською 2025-06-02
Барселонник 🇺🇦 | ФК Барселона Українською 2024-11-27
FC Барселонник 🇺🇦 | ФК Барселона Українською 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🥹 Гансі та Ламін поділились своїми враженнями щодо отримання нагород:🗣️ Флік: Для мене велика честь отримати цю нагороду, але вона належить не лише мені, а всій команді. Гравці та тренерський штаб виконали фантастичну роботу минулого сезону, і саме тому ми досягли таких результатів. Я не хочу порівнювати Ла Лігу з Бундеслігою, але скажу, що мені тут подобається. В Іспанії кожна команда має чітку ідентичність і хоче грати у футбол; вони люблять футбол. І це мені подобається, бо підготуватися до наступного матчу непросто — у кожної команди свій стиль. 🗣️ Ямал: Усі індивідуальні нагороди свідчать про те, що команда провела фантастичний сезон. Для мене це велика радість і величезна гордість. Отримувати нагороди у моєму віці — це дуже позитивно. Я продовжуватиму працювати та боротися, щоб здобувати ще більше. Вболівальники мають величезний вплив. Ми грали на стадіоні, який не був нашим. «Монжуїк» був хорошим, але не тим, чого ми хотіли. «Камп Ноу» стане гігантською підтримкою та дуже допоможе нам упродовж решти сезону. 🎖Barcelonnik ❤️
«Барселона» сьогодні часто використовувала довгі передачі й високий пресинг. Як ви це оцінюєте?🗣️ Ферран Торрес: Так, ми знали, що суперник гратиме майже персонально, тому готувалися весь тиждень саме до такого сценарію. Ми вийшли дуже потужно від самого старту, і це дало нам перевагу в перші хвилини. Так, іноді нам бракувало точності, але ми знову знайшли свій ритм, свій дух — і це було ключем до успіху. На минулій пресконференції Флік говорив, що після успішного сезону важко зберігати ту саму жагу до перемог. Сьогодні команда виглядала голодною до гри — погоджуєтесь? Так, цілком. Ми повертаємось до тієї «Барселони» минулого сезону — команди, яка бореться від першої до останньої хвилини. Ми продовжимо грати з тією ж віддачею й рішучістю, бо це наш шлях. Як ви почуваєтесь особисто, повернувшись до голів? Дуже щасливий. Я завжди намагаюся допомагати команді, незалежно від того, забиваю чи ні, але, звісно, приємно знову відчути це відчуття. Сподіваюсь, що продовжу забивати й надалі. 🎖Barcelonnik ❤️
🗣️ Жуан Лапорта про Суперлігу: Так, ми поступово рухаємось до узгодження позицій з УЄФА. Причини прості: ми працювали над тим, щоб побудувати мости між УЄФА та Суперлігою, адже з новим форматом Ліги чемпіонів ми побачили покращення якості турніру, і це оновлення означає зростання доходів від змагання на 20%. Ми хочемо заспокоїти ситуацію в європейському футболі — і ми завжди це підкреслювали. Ми підтримували проєкт Суперліги з певних причин, але, побачивши, що в УЄФА відбуваються позитивні зміни, ми повинні поставити на перше місце примирення. Ми прагнемо, щоб УЄФА та Суперліга знайшли спільну мову, і саме тому зараз ми на боці УЄФА. Нас там прийняли дуже тепло, і ми переконані, що для стабілізації європейського футболу потрібно продовжувати відкривати канали діалогу. Хочу також зазначити, що ми є одним із засновників Європейської асоціації клубів (ЄАC), і коли я нещодавно відвідав засідання, я побачив велику зацікавленість у поверненні «Барселони». Це і є наша позиція — відновити мости. Ми також помітили, що багато ідей і принципів, запропонованих у рамках Суперліги, були сприйняті та прийняті УЄФА, за винятком питання управління (менеджменту турніру). Щодо самої турнірної системи — якщо вона потребує вдосконалення, це можна зробити в межах Європейської асоціації клубів. Також існує платформа Unify, яку пропонувала Суперліга, і УЄФА відкрита до її вивчення. Якщо вона покаже ефективність і зможе генерувати дохід — її приймуть. Отже, ми переконані, що можна досягти домовленості, і для нас очевидно: найкраще місце для «Барселони» — у структурі УЄФА. 🎖Barcelonnik ❤️
Флік сказав, що команда не була на своєму рівні у другому таймі, втратила контроль і дозволила супернику домінувати. Ви згодні?🗣️ Жерар Мартін: Так, ми не зіграли так, як хотіли. Вони нав’язали нам свій ритм. Почали добре, але останні 15 хвилин першого тайму і весь другий тайм були слабшими для нас. Ми втрачали м’яч, віддавали його занадто легко. У підсумку, сильна команда скористалася цим і змусила нас грати під їхній темп. Чи заслужив Нуну на вилучення? Я був на іншому боці й моменту добре не бачив. Запитав у четвертого арбітра — він сказав, що фол був з боку Фабіана, а не Нуну. Чому суперник зміг переламати хід гри? Вони тиснули на нас увесь другий тайм. Команда, яка грає з таким пресингом і ритмом, зрештою перемагає. Ми не змогли нав’язати власний стиль, і це нас підвело. У матчах такого рівня ключове — концентрація протягом усіх 90 хвилин. Чи саме її не вистачило? Абсолютно. Проти такого суперника будь-яка втрата концентрації карається його якістю. Ми не змогли тримати фокус увесь матч, і це дорого коштувало. Якщо вже програвати, чи можна сказати, що краще це зробити зараз, а не у вирішальні моменти сезону? Саме так. Краще зараз, щоб проаналізувати помилки, виправитися й підійти до плей-оф без їх повторення. Сезон довгий, і з таких матчів треба робити висновки. А якщо говорити про позитив — як оціните свою гру в обороні? Завжди є речі, які потрібно вдосконалювати, але загалом я задоволений. Проте нам усім потрібно продовжувати працювати, щоб ставати кращими. 🎖Barcelonnik ❤️
Реакція команди після 0:2 і камбек до 3:2?🗣️ Ферран Торрес: Ми зіграли краще після перерви. Знали, що маємо змінити рахунок, і це було єдиним шляхом до трьох очок. Команда чітко це показала.Ми повинні продовжувати працювати. Конкуренція в команді висока, і якщо тренер довіряє мені, я маю доводити своє право грати. Святкування третього гола всім складом? Це був особливий момент. Він показав, що у команді панує чудова атмосфера. Ми вже з минулого року побудували дуже згуртований колектив, а зараз із новачками стало ще краще. Вчора це було видно. Про свої моменти та другий гол? У першому таймі трохи помилився: хотів вдарити сильно, але треба було точніше. А от другий гол – переглянув повтор і бачу, що Копа зробив хороший блок, це те, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях. Я пробив внутрішньою стороною стопи якнайкраще, і це був важливий гол у правильний момент. Чи відчуваєш себе гравцем основи? Завжди вірив, що можу бути важливим для «Барси». Вважаю, що здатен грати у старті. Але тут велика конкуренція, і це робить нас усіх сильнішими. Моє завдання – скористатися шансом, коли тренер дає його. 🎖Barcelonnik ❤️
Які враження після дебюту?🗣️ Маркус Рашфорд: Почувався дуже добре. Це був гарний матч і чудовий досвід грати перед такими вболівальниками. Це також корисно з точки зору фізичної форми. Чекаю на наступні матчі. Нам важливо адаптуватися до команди, стилю гри й демонструвати якісний футбол — і сьогодні це вдалося. Як оцінюєш гру команди? У таких матчах важко, коли склад змінюється в перерві, але обидві половини ми провели добре. Що думаєш про роботу з Фліком? Думаю, Флік може допомогти мені грати у хороший футбол 😍. Я тут, щоб допомогти команді перемагати. Буду слухати тренера і намагатися реалізовувати це на полі. На якій позиції почуваєшся найкраще? Мені, можливо, комфортніше ліворуч, але можу грати на різних позиціях в атаці. Це моя сильна сторона — універсальність. Граю там, де потрібен команді, і намагаюся забивати та асистувати. Як тобі атмосфера на стадіоні? Атмосфера була неймовірною. Не часто маємо можливість грати на таких стадіонах. Бути тут, у Японії, й виступати перед цими фанами — це прекрасно. 🎖 Barcelonnik ❤️
Маркусе, ти в «Барселоні». Що ти сподіваєшся досягти цього сезону з клубом?🗣️ Рашфорд: Це просто. Я хочу вигравати найбільші трофеї, і я відчуваю, що «Барселона» – це безумовно величезний клуб у світовому футболі, тож це ідеальне місце, щоб вигравати найбільші титули. Як ви бачили минулого сезону, у команди дуже молодий та амбітний склад, і я хочу прийти сюди, додати свої якості та характер, спробувати покращити команду і допомогти їй перемагати. Чи було тобі важко вирішити перейти до «Барселони», чи це був твій перший вибір? Ні, це було не важко. Насправді, я з самого початку чітко знав про свій пріоритет, ще з січня. Але тоді нічого не вийшло, тому я перейшов в «Астон Віллу». Мені там сподобалося, я отримав велике задоволення і дуже вдячний за можливість грати там.Потім швидко настало літо, і потрібно було приймати нове рішення. Але ні, це був легкий вибір. «Барселона» відчувається як сімейний клуб, і я до цього звик раніше. Тут я почуваюся як удома, тож я думаю, що зробив правильний вибір. Я дуже схвильований, що можу розпочати, з нетерпінням чекаю першого матчу, щоб зіграти перед фанатами та представляти цей великий клуб. Це особливий момент для мене. Я готовий почати. 🎖 Barcelonnik ❤️